Atsidaręs pykčio kambarys Daužykla įnešė naujų vėjų į Vilniuje esančių pramogų padangę. Vis daugiau žmonių atrado vietą išleisti emocijas pykčio kambaryje, o norintiems pramogauti azartiškai, tai padaryti progą suteikia kirvių mėtymo pramoga.

Kirvių mėtymas –  pramoga ar sportas?

      Besidomintiems kitų šalių, ypatingai, tokių kaip JAV gyvenimu ir kultūra, galbūt girdėtas terminas axe throwing. Mūsų šalyje tai dar visai naujas ir mažai pažintas terminas, kurį Lietuvoje galime apibrėžti kaip kirvių mėtymas. Svetur tai yra vis labiau populiarėjanti pramoga, kuri jau laikoma ir sporto šaka. Ir neveltui – ši pramoga azartiška, visus dalyvaujančius skatina pasivaržyti, kadangi kiekvienas dalyvaujantis nori kuo tiksliau pataikyti į prieš save esantį taikinį. Tai skatina ir pajudėti, treniruoti savo rankų raumenis, patikėkite – mėtant kirvius tikrai reikia pasitelkti ir jėgą. Mėtomi kirviai yra įvairaus sunkumo, manevringumo, specialiai mėtymui pritaikyti, lengvesni kirviai. Prie šios pramogos neretai prijungiami ir peiliai, tad kirvių ir peilių mėtymas jau tampa rimta kombinacija, kuri neabejotinai žada įdomiai bei neįprastai praleistą laiką su artimaisiais. Visai neseniai ši pramoga atsirado Vilniuje esančiame pykčio kambaryje Daužykla.

Taikinių įvairovė

      Kirviai mėtomi į specialiai sienose paruoštus apskritus taikinius, kurių kiekiena vieta yra įvertinama skirtingu taškų kiekiu. Vilniuje tokią pramogą siūlantis pykčio kambarys Daužykla siūlo ne tik mėtyti į taikinius, bet siekiant išsiaiškinti, kuris iš atėjusios kompanijos taikliausias ir sėkmingiausias, taip pat ir skaičiuoti surinktus taškus. Neretai klientai išsako norą kirvius mėtyti ir į kiek kitokius, šioms dienoms aktualius taikinius. Dėl šios priežasties Daužykla siūlo vykstant į pramogą pasiruošti ir atsinešti savo norimus, kirvių rėžių prašančius taikinius. Tai gali būti nemėgstamo žmogaus atvaizdas, ar bet koks kitas, jums neigiamas emocijas keliantis vaizdinys. Taip kiekvienu kirvio mostu ir paleidimu, kartu skatinama išleisti ir užgniaužtą bei savyje užkauptą jausmą! Pramogos sumanytojai taip siekia, kad čia apsilankę žmonės ne tik smagiai praleistų laiką ir įsileistų naują patirtį, bet ir išsikrautų fiziškai bei emociškai.

Svarbiausia – nelaikyti užslėptų emocijų ir jausmų

      Jei jaučiate, kad kasdienybė pradeda varginti, įsisukote rutinoje ir savyje nebesijaučiate gerai, svarbu tame neužsibūti ir ieškoti išeičių kaip palengvinti savo kasdieną. Svarbu rasti vietą, kur visa tai būtų galima išleisti ir palikti. Šiam tikslui būti įgyvendintam prieš metus ir buvo atidarytas pykčio kambarys, kitaip žinomas kaip Rage Room Daužykla. Šios vietos idėja atsidaro jau prieš keletą metų, domintis, kaip pramogaujama svetur, kokių užsiėmimų poreikis jaučiamas Lietuvoje ir ypač Vilniuje, mieste, pritraukiančiame daug turistų, iš kitų Lietuvos miestų bei kitų šalių.

      Daužyklą atidaryti paskatino keletą metų trukusi pandemija, privertusi užsidaryti namie, sumažinti savo socialinį ratą, bendravimą su kitais. Nemažai žmonių šiuo laikotarpiu savyje išgyveno įvairiausias emocijas, kadangi buvo priversti susidurti su niekada nepažinta ir varžančia kasdienybe, kuri apribojo galimybę bendrauti, patirti, išreikšti save. Ši nauja realybė po kiek laiko tapo gera paskata atidaryti vietą, kurioje žmonės galėtų laisvai, be baimės, niekieno nevaržomi ir nestebimi paleisti visas savyje užgniaužtas emocijas. Pyktis, nerimas ir daugelis kitų kasdien mus aplankančių tamsumų, šioje vietoje yra išdaužomi, išmėtomi įvairių indų pavidalu, taip į šipulius padedant suskaldyti savyje laikomą negerą jausmą.

      Pykčio kambarys ypač populiarus įvairaus amžiaus moterų tarpe, dažnai jos kartu atsiveda ir savo antrąsias puses, taip pat rengia čia mergvakarius, gimtadienius. Emocijas čia palikti mėgsta ir draugų grupelės, įmonės, rengiančios čia teambuilding‘us, bei kolegos, atsivedančios čia atvėsti savo vadovus.

      Pykčio kambaryje tikriausiai bent kartą reikėtų pabūti kiekvienam iš mūsų, tai galima laikyti ir tam tikra terapijos forma, leidžiančia sau neįprastoje aplinkoje užsimiršti, atsipalaiduoti, atrasti kitą savo pusę, kuri įprastai slepiasi kažkur giliai viduje. Būtent čia ir yra vieta jai pasirodyti.

      Jei apsilankę Vilniuje, norėtumėte laiką praleisti kiek neįprastai, Daužykla kviečia į dienos šviesą iškviesti savo azartišką arba norinčią išsilieti pusę, o galbūt jas abi kartu, ir išbandyti kirvių mėtymą ir pykčio kambarį.

Daugiau informacijos bei registraciją rasite tinklalapiuose:

www.kirviumetymas.lt

www.dauzykla.lt 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist