MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Parodos

Vilniaus stende ADVENTUR – miesto gimtadienio staigmenos ir žaidimai

Sausio 25-oji šiemet – ir parodos ADVENTUR atidarymo ir Vilniaus miesto gimtadienio šventė. Vilniaus savivaldybė kviečia užsukti į sostinės stendą parodoje (3 salė) – čia laukia Vilniaus gimtadienio staigmenos, įvairios akcijos, žaidimas „Ar žinai Vilnių?“,  meduolių kepyklėlė, veiks tradicinis populiarusis atvirlaiškių paštas.

Kelionių mylėtojus kasmet suburianti tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2019 šiais metais kviečia atrasti autentiškus maršrutus, įgyti unikalią, potyrių patirtį. Vilnius vilios lankytojus vis naujai atrandamais Senamiesčio ir ne mažiau įdomiais atokiau nuo centro nutolusių rajonų maršrutais. Be to, sausio 25-ąją, Vilniaus gimtadienio dieną, parodos lankytojų laukia smagios miesto gimtadienio staigmenos. 

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Tiems, kurie mėgsta žaidimus, Vilniaus stende bus ką veikti  – savo žinias apie sostinę bus galima pasitikrinti žaidime „Ar žinai Vilnių?“ Laimėtojų laukia malonios staigmenos. O mažiausieji parodos lankytojai apsilankę stende galės užvesti Vilnių! 

Jau tradicija tapo iš Vilniaus stendo kasmet paštu išsiųsti atvirlaiškį savo artimiausiems, draugams ir pakviesti juos pasisvečiuoti Vilniuje. Šiemet populiariųjų atvirlaiškių asortimentas pasipildys 5 naujais atvirukais  –  Domo Ignatavičiaus kūriniais, kurie kvies susiburti Vilniuje. 

Vilniaus stendą LITEXPO galima aplankyti iki sausio 27 dienos, 3 salėje (nr. 3.23): penktadienį 10-19 val., šeštadienį 10-19 val., sekmadienį 10-17 val.

Kviečiame į parodą patogiai atvykti viešuoju transportu – sausio 25-27 d. tarptautinės parodos ADVENTUR metu 2G maršruto autobusai papildomai stos stotelėje LITEXPO, Lazdynų ir Savanorių pr. link. Kaip įprastai, LITEXPO stotelėse taip pat stos ir 13-ojo, 16-ojo, 18-ojo maršrutų troleibusai bei 21-ojo, 54-ojo maršrutų autobusai.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Prasidėjo 20-oji Vilniaus knygų mugė: istorija tęsiasi (nuotraukos)

Evaldas Činga

Lietuvos muziejai tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje 2019

Evaldas Činga

Jubiliejinė Vilniaus knygų mugė jau rytoj: paskutinės minutės planas ir viskas, ką turite žinoti

Evaldas Činga

Kodėl operos gerbėjams verta užsukti į Vilniaus knygų mugę

Evaldas Činga

Trys Lietuvos nacionalinio muziejaus akcentai Vasario 16-osios proga

Evaldas Činga

Pirmą kartą visuomenei viešai pristatoma 1949 m. Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos vasario 16 deklaracija

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika