Parodos

Paskutinį mėnesio penktadienį MO kvies muziejuje pabūti ilgiau

Paskutinis mėnesio penktadienis MO muziejuje bus kitoks. Lankytojų laukia susitikimai su skirtingais menininkais, naujų projektų ar parodų pristatymai, o vakarus užbaigs koncertai ir muzikiniai pasirodymai. Pirmasis ilgesnis vakaras – „MO penktadienis“ – jau lapkričio 30 dieną.

„Atidarydami muziejų, pristatėme MO kaip įvairiapusio kultūrinio laisvalaikio vietą. Išpirkti bilietai patvirtino, kad tai yra aktualu. Todėl paskutiniais mėnesio penktadieniais rengsime renginius, kuriuose bus ir meno, ir kūrybos, ir muzikos, ir šokių“, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

„MO penktadienio“ programa prasidės nauja diskusijų ir pokalbių rubrika „Pasimatymas su meno kūriniu“. Šis pasimatymas yra susitikimas ir su menu, ir su savaip tą meną interpretuojančiu kūrėju. Kito penktadienio svečias – Ieva Prudnikovaitė. Jos išsirinktas MO parodos kūrinys taps atspirties tašku pokalbiui ir diskusijai su auditorija.

 

Tą patį vakarą bus pristatyta konceptualios skulptūros kūrėjo Nerijaus Ermino ir režisierės, „Vilnius City Opera“ meno vadovės Dalios Ibelhauptaitės bendra instaliacija „Trys veiksmai ir tyla“. N. Ermino kūriniai MO muziejuje įgaus teatrališkumo ir taps trimis nebyliais operų veiksmais.

„MO penktadienio“ metu Migloko pirmą kartą savo klausytojams pristatys naująjį albumą „Mistyrijous Gangsta“. Kaip teigia Migloko, šis albumas yra tai, apie ką ji mąsto rudenį, pasibaigus vasarai, kai vakarai tampa ilgesni. „Mistyrijous Gangsta“ yra apie visatos jėgas, meilės lygybę, dievą kuris yra visur, drąsą tikėti savimi, besaikiškai augančius miestus, žaliai sirpstančias džiungles, paprasčiausią tikrumą ir magišką ryšį tarp žmonių“, – sako atlikėja.

Ilgąjį paskutinį lapkričio penktadienį MO taip pat gros DJ Rimas Šapauskas, kuris pristatys modernią diskotekos viziją bei šokį apie architektūrą.

 

Lapkričio 30 d. renginiai MO muziejuje prasideda 19 val. ir truks iki vidurnakčio. Daugiau informacijos: mo.lt

Bilietus įsigyti galima MO muziejaus bilietų kasoje ir mo.lt.

MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Sukauptą 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų.

 

Nuo 2018 m. spalio 18 dienos MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button