Parodos

Paroda apie slaptą agentų gyvenimą sudomino žinomas šeimas

Tikriausiai sunku būtų rasti žmonų, kuris nėra matęs filmų apie seklius. Tai, kad ši veikla yra labai įdomi, galėjo įsitikinti parodoje „TOP SECRET. Slaptas agentų gyvenimas“ apsilankę žinomi veidai. Kviestiniai vakaro svečiai išbandė pramogą, kurios metu buvo atskleistos slaptųjų agentų darbo subtilybės.

Vilniuje esančiame prekybos ir pramogų centre „Ozas“ laukė 7 parodos ekspozicijos erdvės. Jose vakaro dalyviai galėjo susipažinti su slaptųjų agentų, šnipinėjimo istorija, agentų naudotais įrankiais bei metodais. Taip pat, garsenybės įsijautė į slaptojo agento vaidmenį ir bandė įveikti įvairiausias misijas. Kaip teigia organizatoriai, paroda skirta visiems – nuo 7 iki 99 metų amžiaus.

TOP SECRET
Nuotr.: Organizatorių

Renginyje taip pat veikė pirštų antspaudų tyrimo dirbtuvės „Detektyvai“. Jose svečiai galėjo ištirti savo pirštų antspaudus, nustatyti jų rūšį ir įsitikinti, ar tikrai kiekvieno iš mūsų piršto antspaudai yra unikalūs.

 

Paroda „TOP SECRET. Slaptas agentų gyvenimas“ sudomino verslininkus Laurą ir Šarūną Mazalus su atžalomis, Dainę ir Donatą Baumilus su dukromis, Dianą Dargienę su dukra Une, psichologę Liną Bražinskaitę-Tupikovskienę su vaikais, vizažistę Sofio Gelašvili-Niūniavę, modelį Justiną Ievą Steponavičiūtę su šeima, radijo laidų vedėją Vaidą Leliugą su širdies drauge, Vitalijų Jančenkovą su dukra, TV projektų dalyvę Eglę Čepaitę-Keturkę su šeima.

Vizažistė ir grožio salono savininkė S. Gelašvili-Niūniavė į renginį atvyko su dukra Emanuele Valerija. Žinoma moteris pasakojo, kad gimus dukrai jos gyvenimas tapo dar gražesnis. Paklausta, gal planuose ir antra atžala, renginio viešnia juokėsi, kad vyras apie tai jau pakalba. Ji taip pat būtų ne prieš dar vieną atžalą, tačiau po poros metų.

TOP SECRET
Nuotr.: Organizatorių

„Būti mama yra nuostabus jausmas. Stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti su dukra. Kartu lankome baseiną, einame pasivaikščioti, vykstame apsipirkti. Pastebėjau, kad gimus Emai kur kas dažniau lankausi tėvų namuose. Jie man padeda kai reikia, išleidžia mus su vyru susitikti su draugais, sportuoti“, – pasakojo S. Gelašvili-Niūniavė.

 

Baumilos į PC „Ozas“ veikiančią parodą atvyko su dviem savo dukromis: Smilte ir Mėta. Tiesa, kol jaunesnioji atžala ramiai leido laiką vežimėlyje, vyresnioji išbandė visas pramogas. „Smiltė labai judrus, viskuo besidomintis vaikas. Ji mėgsta karstytis po medžius, turi dviratį, riedučius, o dabar būtinai prireikė paspirtuko. O Mėta kur kas ramesnė. Matyt, tai nulėmė jos vardas. Ji labai rami, miega po 10 valandų, auginti tokį vaikas tikras malonumas“, – šypsojosi žinoma moteris.

TOP SECRET
Nuotr.: Organizatorių

D. Baumilei laikas, praleistas su šeima, pats geriausias. Mėgstamiausia žinomos šeimos pramoga – savaitgalis Dainės tėvų sodyboje, kur galima džiaugtis gamtos malonumais, žaisti krepšinį, vaikščioti po mišką. Žmonai antrino ir D. Baumila. Vyras pasakojo, kad dabar itin koncentruojasi į naują darbą, tačiau, kai tik turi laisvą dieną, ją leidžia su šeima.

D. Dargienė su dukra Une – neišskiriamos. Moteris kartu su dukra lankosi renginiuose, leidžia kartu laisvalaikį. „Kai nebuvo Unės, visą savo laiką skirdavau sūnui. Mano vaikai nelankė darželio, aš iš tų mamų, kurios visą savo gyvenimą paskiria atžaloms. Dabar sūnus mokosi užsienyje, mes bendraujame kiekvieną dieną. Na, o su Une mus sieja labai artimas ryšys“, – pasakojo parodos viešnia.

 
TOP SECRET
Nuotr.: Organizatorių

Moteris atskleidė, kad jai artimiausias aktyvus laisvalaikis. Prie miško gyvenanti D. Dargienė su dukra labai mėgsta važinėtis dviračiais, riedučiais, eiti pasivaikščioti, žaisti lauko tenisą. „Aktyvus laisvalaikis yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tiesa, labiausiai Unei patinka šokti. Tą ji daro ir namuose, grįžusi po šokių būrelių namo“, – pasakojo D. Dargienė.

„TOP SECRET. Slaptas agentų gyvenimas“  rengėjai kviečia į parodą atvykti kartu su visa klase, šeima, draugų kompanija. Parodoje dirba profesionalūs gidai, kurie papasakos apie eksponatus ir supažindina su slaptųjų agentų istorija. Paroda „Oze“ lauks lankytojų iki birželio 3 dienos. Dalyvavimas yra nemokamas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button