MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Parodos

ADVENTUR: šiuolaikiniai turistai kolekcionuoja patirtis

Sausio 25–27 d. Litexpo – tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR, kviečianti sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.

Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Kaip evoliucionuoja potyrio kelionių elementai globalioje rinkoje, kaip kuriama motyvacija keliauti? Apie visą tai bus diskutuojama ADVENTUR 2019 renginiuose ir dalyvių stenduose.

Parodoje ADVENTUR 2019 laukiama daugiau nei 300 dalyvių iš 19 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Danijos, Egipto, Gruzijos Kinijos, Kipro, Kroatijos, Kubos, Lenkijos, Nepalo, Slovakijos, Šri Lankos, Švedijos, Turkijos, Vietnamo.

Paroda vyks trijose teminėse salėse: ATRASK PASAULĮ, PAŽINK LIETUVĄ, POILSIAUK AKTYVIAI (4 salė skirta užsienio šalims bei aktyvaus laisvalaikio produktams/paslaugoms ir organizatoriams).

VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ kviečia lankytojus stende 3 salėje panirti į kelionių po Lietuvą magiją visais 5 potyriais! Lankytojų čia lauks:

•             Interaktyvi GASTROliavimo po Lietuvą dėlionė. Pasisemk idėjų, kur keliauti ir ką netikėto paragauti.

•             Sienų tapyba su žymiausio Lietuvos grafičio autoriais Tadu Šimkumi ir Žygimantu Amelynu. Tapk akyse gimstančio piešinio liudininku ir padėk išrinkti populiariausius Lietuvos grafičius.

•             Klausydamas, uosdamas ir liesdamas atspėk, kokie garsai, kvapai ir daiktai charakteringiausiai pristato mūsų šalį. Susipažink su naujausiais dvaro laboratorijoje parfumerės kurtais kvapais.

•             Kelionių po Lietuvą magija. Užburiantys iliuzionisto Manto Wizard triukai.

Taip pat stende – poilsio zona–mini „kino teatras“ su gulimomis vietomis ir vietinio turizmo video, turizmo leidiniai, žemėlapiai.

Daugiau informacijos: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2019-lt

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Prasidėjo 20-oji Vilniaus knygų mugė: istorija tęsiasi (nuotraukos)

Evaldas Činga

Lietuvos muziejai tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje 2019

Evaldas Činga

Jubiliejinė Vilniaus knygų mugė jau rytoj: paskutinės minutės planas ir viskas, ką turite žinoti

Evaldas Činga

Kodėl operos gerbėjams verta užsukti į Vilniaus knygų mugę

Evaldas Činga

Trys Lietuvos nacionalinio muziejaus akcentai Vasario 16-osios proga

Evaldas Činga

Pirmą kartą visuomenei viešai pristatoma 1949 m. Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos vasario 16 deklaracija

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika