Kovo 3, 4 ir 5 dienomis Vilniaus senamiesčio gatves užlies tradicinis Kaziuko savaitgalis. Visos Lietuvos amatininkus, tradicinių menų puoselėtojus dalyvauti tradicinėje Kaziuko mugėje kviečia viešo konkurso būdu sausio 20 d. Kaziuko mugės prekybos organizatoriumi išrinkta uždaroji akcinė bendrovė „Vikšris“. Konkursą laimėjusi bendrovė Vilniuje sėkmingai organizavo jau daugiau nei dešimt Kaziuko mugių.

Ilgametę patirtį turintys organizatoriai mugę surengs puoselėdami Kazimiero šventės istorines tradicijas bei vilniečių ir miesto svečių poreikius. Mugėje kaip visada bus gausu ne tik liaudies meistrų pagamintų daiktų, bet ir renginių. Prekeiviai pasiūlys tautinio paveldo produktų, tradicinių gaminių, tautodailės, dailiųjų amatų ir rankų darbo dirbinių, žemės ūkio, maisto produktų.

Prekyba Kaziuko mugės metu vyks Gedimino prospekte, Pilies, Didžiojoje, Vokiečių (neporinių namų pusėje), Maironio, Barboros Radvilaitės, Šventaragio, T. Vrublevskio gatvėse ir prie jų esančiose aikštėse ir skveruose (Katedros, Rotušės aikštėse ir Konstantino Sirvydo, Odminių skveruose) pagal iš anksto suderintą schemą.

Gera žinia prekiautojams – pinga mokestis už prekybą Kaziuko mugėje. Už 2 kv. m. prekybos plotą mugės prekiautojas už tris dienas mokės 15,48 Eur, praėjusiais metais mokėjo – 21,27 Eur.

Norintieji prekiauti Kaziuko mugėje, galės užsiregistruoti www.kaziukomugevilnius.lt. Registracija prasidės jau šios savaitės pabaigoje.

Kaziuko mugės laimėtojo kontaktai: UAB Vikšris, tel. 8 5 2728794, [email protected]

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist