MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Laisvalaikis

Siemens arenoje atsidarys batutų parkas

Gražiausi prisiminimai išlieka apie tai, kas teikia daugiausiai emocijų. Jų niekada netrūksta visai šeimai skirtame originaliame Kakės Makės batutų parke, kuris jau šį sekmadienį, gruodžio 9 d., įsikurs Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Pagal specialų užsakymą Belgijoje pagamintas batutų parkas yra beveik dviejų krepšinio aikštelių dydžio, o jame linksmintis – šokti ir šokinėti, verstis kūlio, kopti į minkštus kalnus ir daug juoktis – gali ir vaikai, ir suaugusieji. Tai pirmasis mobilus batutų parkas Baltijos šalyse, skirtas kokybiškam visos šeimos laisvalaikiui.

„Laikas, kurį kartu leidžia visa šeima, tapo vertybe, kuria pasidžiaugiame taip retai. Sukurkime ir savo šeimai padovanokime Kalėdų stebuklą anksčiau nei laikrodžio dūžiai paskelbs šventinį rytą“, – kviečia „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Kakės Makės batutų parkas „Siemens“ arenoje, kur jau gyvena Kalėdos, visuomenei duris atvers 12 val. ir veiks iki 21 val. Iš ryto batutų parke linksminsis socialiai remtini vaikai.

Parko batutai suprojektuoti pagal vaikų pamėgtų knygelių temas. Tad arenoje įsikurs minkštos Supertėčio, Dantukų fėjos, Netvarkos nykštuko, Nanaisos ir Mamaisos bei kitų personažų batutų erdvės. Iš viso parką sudaro net 14 skirtingų batutų dalių, kurių aukštis svyruoja nuo 2 iki 5 metrų. Patiems mažiausiems, iki 4 metų amžiaus, bus įrengta speciali Pabiručių zona, kurioje jie galės saugiai ir smagiai žaisti prižiūrimi suaugusių ar kartu su jais.

Bilietus į Kalėdų šventę Kakės Makės batutų parke platina „Tiketa“.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Valstybingumo maršrutuose – nemokami šventiniai renginiai

Evaldas Činga

Įsirengusiems atviras čiuožyklas – mero padėkos ir „G&G Sindikato“ koncertas

Evaldas Činga

Sekmadienis – nemokamo muziejų lankymo pradžia

Evaldas Činga

Masažų namai „Nidos kopos“: „Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms”

Made in Vilnius

Vilniaus geležinkelio stotyje atidaryta visą parą veikianti skaitykla

Evaldas Činga

Nacionalinės bibliotekos 2018 metų penketukai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika