Atidaromas pirmasis Baltijos šalyse batutų parkas ant vandens

Trečiąjį sezoną skaičiuojantis vandenlenčių parkas „Wake Inn Vilnius“, įsikūręs laisvalaikio komplekso „Vilnius Grand Resort“ teritorijoje Vilniaus rajone, pristato išskirtinę naujovę ne tik Lietuvos, bet ir visiems Baltijos šalių gyventojams. Ant ežero nusidriekė net 1600 m2. ploto užimantis pripučiamų atrakcionų ant vandens parkas.

Šį parką sudaro 25 įvairių rungčių vaikams ir suaugusiems – tai tiek tradiciniai pripučiami batutai šokinėti bei pripučiamos pilys, tiek aukštai virš vandens pakibusios supynės, čiuožyklos, tramplinai ir laipiojimo sienelės.

Šį šeštadienį (liepos 22 d.) atidaromas batutų parkas ant vandens kviečia visus norinčius išbandyti visiškai nemokamai.

Informacija lankytojams

Sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 minučių. Prieš sesiją turite atvykti likus ne mažiau kaip 30 minučių, kad suspėtumėte tinkamai susipažinti su Vandens batutų parko saugaus elgesio taisyklėmis ir gautumėte dalyvio apyrankę. Siūlome atvykti maždaug 45 minutėmis anksčiau, jei esate didesnė grupė.

Darbo laikas: Vandens batutų parkas dirba kasdien 12:00 – 20:00. Sesijų laikas: 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00. 

Visi Vandens Batutų Parko lankytojai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis – jos yra privalomos. Vandens Batutų Parke nuolat budi gelbėtojas, kuris užtikrina lankytojų saugumą ir bendrą tvarką. Visi lankytojai privalo vykdyti gelbėtojo nurodymus. Neblaivūs asmenys į Vandens batutų parką neįleidžiami.

Minimalus lankytojų amžius – 6 metai. Vaikai iki 11 metų į Vandens batutų parką įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra (vienas suaugęs gali lydėti 6 vaikų grupę). Privalomi minimalūs plaukimo įgūdžiai. Jeigu Jūs nepilnametis, būtinas tėvų ar globėjų sutikimas.

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen., Vilniaus raj.

Batutų parkas ant vandens

Batutų parkas ant vandens

Batutų parkas ant vandens

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist