Laisvalaikis

„Siemens“ arena naują renginių sezoną pradeda šūkiu #ArenaVisiems

Šiemet sukanka 15 metų, kai „Siemens“ arena atvėrė duris lankytojams ir pakvietė į pirmąjį renginį. Siekdama prisitaikyti prie pokyčių rinkoje, universali sostinės arena nuolat keitėsi ir investavo į technologijas bei modernius sprendimus. Tai leido arenai būti tarp lyderių ir jubiliejinius metus pasitikti ypatingu šūkiu – #ArenaVisiems. 

„Mums tai daugiau nei tik šūkis. Tai „Siemens“ arenos filosofija, link kurios ėjome 15 metų. Smagu, jog pagaliau galime pasakyti, kad esame išties universali arena ir galime pasiūlyti sprendimą turbūt kone kiekvienam verslui: ir dideliam ar mažam renginių organizatoriui, ir verslo įmonėms, ieškančioms erdvės uždariems verslo renginiams, vakarėliams ar neformaliam bendravimui viešų renginių metu“, – sako „Siemens“ arenos vadovas Andrius Žiauberis. 

Nemažai papildomo dėmesio ir renginių bei kitokių jų formatų „Siemens“ arena sulaukė pernai rinkai pristačiusi naujas erdves: kamerinį, nuo 1 000 iki 4 400 žiūrovų talpinantį salės variantą „Cozy by Siemens arena“ bei konferencijoms, seminarams ir mokymams skirtą erdvę „Confer by Siemens arena“. 

 

„Anksčiau neretai susidurdavome su nuomone, kad „man, mano poreikiams, mano renginiams arena per didelė“. Tačiau „Siemens“ arena nėra tokia ir verslas pradeda tai suprasti. Arena yra skirta ir renginiams, kuriuose susiburia 12 tūkst. žmonių, ir tiems, į kuriuos susirenka vos 100“, – apie griaunamus mitus pasakoja A. Žiauberis.    

Šūkiu #ArenaVisiems arena skelbia, kad įsiklausė ne tik į verslo poreikius, bet dar daugiau dėmesio skirs ir žiūrovams. Arena nuolat stengiasi pritraukti kuo daugiau skirtingo formato renginių, kad kiekvienas vilnietis ar sostinės svečias turėtų iš ko pasirinkti. Be didžiųjų sporto ar kultūros renginių, koncertų, arenoje vyksta svarbiausių sporto varžybų transliacijos, mados mugės, teatrai rengia savo pasirodymus, be to, rengiami protų mūšiai ir kt. renginiai. Šį sezoną ketinama pasiūlyti dar daugiau skirtingo formato renginių, be to, planuojama areną padaryti dar atviresnę visuomenei. Negana to, arenoje ruošiamasi įrengti ir vaikų kampelį bei dar geriau prisitaikyti prie neįgaliųjų poreikių.

„Daug laiko ir energijos skiriame arenoje dirbančio personalo mokymams, kad ne tik renginių metu, bet ir prieš juos ar po jų būtume prisitaikę prie kiekvieno lankytojo poreikių, kad visuomet būtume lankstūs, draugiški ir galėtume padėti, – pabrėžia A. Žiauberis. – Nors visuomet labai vertinome grįžtamąjį ryšį ir verslo bei žiūrovų atsiliepimus, šiemet jų lauksime dar labiau. Norime šūkį #ArenaVisiems pateisinti 100 proc., tad, jei matote, kur galėtume tapti dar universalesni ar lankstesni, tik pasakykite“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button