MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Koncertai

Muzikantų V. Diavaros ir G. Mačiulskio projektas „Afrodelic“ į pasaulį leis pažvelgti plačiau

Teigiama, kad žmonijos istorija prasidėjo Afrikos žemėje. Ten buvo žengti pirmieji žingsniai, sušoktas pirmasis šokis ir pažadinta siela. Afrikietiška muzika pakeitė kalbą – mušamais būgnų ritmais buvo kalbama apie džiaugsmą, nusivylimą arba net pranešama apie karą.

Muzikantas bei grupės „Skamp“ narys Viktoras Diavara ir perkusininkas Gediminas Mačiulskis nusprendė visus norinčius susipažindinti su „Local Mondays: Afrodelic + Afrikos būgnai“ projektu, kurį pristatys lapkričio 26 d., menų fabrike „Loftas“.

„Afrodelic“ – naujas V. Diavaros projektas, įkvėptas kelionės į Afriką ir „Human Zoo“ festivalio. Kartu su multi-instrumentalistu G. Mačiulskiu jų muzikinis skambesys paskanintas afrikietiškais prieskoniais.

Patys muzikantai šmaikštauja, kad „Afrodelic“ skambesys gimsta sumaišius lietuviškas ir afrikietiškas melodijas. „Sujunkime lietuvišką elektroninę muziką su tradicine afrikietiška ir tai bus „Afrodelic“, – sako atlikėjai.

Norintiems labiau susipažinti su Afrikos muzikos scena, Viktoras ir Gediminas rekomenduoja savo TOP 5 atlikėjus, kuriuos vertėtų paklausyti.

  1. Tekno :

  1. King Sunny Ade:

  1. Toumani Diabaté:

  1. Ali Farka Touré:

  1. Cheikh Lô:

Diavara papasakojo, kad jau daug metų groja drauge su perkusininku G. Mačiulskiu. „Pagaliau šiemet sugalvojome sujungti savo jėgas ir pradėti šį projektą“, – sako jis.

„Kadangi artėja žiema, ateikite visi į renginį ir sušilkite su magiškais afrikietiškais garsais“, – kviečia muzikantas V. Diavara. Jam pritaria G. Mačiulskis ir žada, jog klausytojų lauks išskirtinis pasirodymas: „Bus daug afrikietiškų prieskonių ir elektroninės muzikos. Net jei ir neklausote tokios muzikos, vis tiek ateikite, nes pamatysite, koks pasaulis yra platus“.

Taip pat prie muzikantų ateinantį pirmadienį prisijungs ir „Afrikos būgnų“ kompanija, kuriuos visus sujungė būgnai, Afrika ir meilė, o ritmai, dainos ir šokiai atliekami gyvai užtonizuos kiekvieną ir leis pažvelgti į pasaulį kitaip.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia prisiminti Virgilijų Noreiką

Evaldas Činga

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jubiliejinį sezoną užbaigs Vilniaus kongresų rūmuose

Evaldas Činga

Tradicinis Vilniaus festivalis vyks! (festivalio programa)

Evaldas Činga

Romantiškos Valentino dienos naujienos: į Loftą grįžta indie folko žvaigždės ir Izraelio „Lola Marsh”

Evaldas Činga

„Mashina Vremeni“ lyderis Andrejus Makarevičius: „Jaučiu, kad žmonėms esame skolingi“

Evaldas Činga

Choro „Bel Canto“ projektas pristatė pasaulines chorinės muzikos žvaigždes ir pasiekė šimtus tūkstančių Lietuvos gyventojų

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika