Lietuvos muzikos ir teatro akademijos akordeono katedra kviečia į akordeonistų orkestro koncertą. Kovo 14 d. 18 val. LMTA Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42) ir  kovo 15 d. 18 val. Rūdiškių muzikos mokykloje (Statybininkų g. 23) vyks naujos, Lietuvoje dar neskambėjusios akordeonistų orkestro programos pristatymo koncertai.

Pirmą kartą Lietuvoje skambės akordeonistų orkestro atliekamas Richardo Galliano koncerto akordeonui „Opale“ (solistas Tadas Motiečius) ir sudėtingas, originalus Wolfgango Russ-Plötzo „Ritminis divertismentas“. Taip pat skirtingų sudėčių LMTA akordeonistų ansambliai leis pasimėgauti klasikos kompozitorių transkripcijomis akordeonų ansambliui bei panirti į šiuolaikinės akordeonui sukurtos muzikos garsus.

Orkestro pasirodymą papuoš išskirtinio talento solistai Vilandas Kazdailevičius (trimitas), Audrius Zalcas (sopraninas) ir Ernestas Verba (mušamieji), atliekantys solo partijas Sergejaus Rachmaninovo, Harry James‘o, Michelio Colombier ir W. Russ-Plötz kūriniuose.

LMTA Akordeonų orkestro vadovas – prof. Ričardas Sviackevičius, o prie dirigento pulto išvysime LMTA akordeono katedros magistrantą Tadą Motiečių bei metams į senelių gimtinę sugrįžusį Amerikos lietuvį, trimitininką Dovą Lietuvninką. Koncertai nemokami!

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist