Kinas

V. Pauliukaitis: „Bezdonys yra vienas iš nedaugelio miestelių pasaulyje, kuris turi savo filmą“

Sausio 11 dienos vakarą Bezdonių kultūros centro duris pravėrė didžiulė minia žmonių – įvyko pirmojo dokumentinio filmo apie Bezdonis premjera „6km“. Pilna salė susirinkusių žmonių turėjo galimybę pirmieji išvysti pasirodysiantį filmą ir kartu su visa bendruomene sudalyvauti filmo aptarime bei diskusijoje apie Bezdonis. Filmo premjeroje dalyvavo miestelio gyventojai ir svečiai, seniūnijos seniūnas, televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Filmo „6km“ premjera – tai ne tik filmo peržiūra, bet ir bendruomenės susibūrimas, diskusija. Atvykę Bezdonių gyventojai ir svečiai pirmieji išvydo pasirodžiusį filmą, turėjo galimybę sudalyvauti diskusijoje apie Bezdonis. Filmo kūrėjas bei renginio vedėjas kvietė tarpusavyje kalbėtis apie Bezdonių gyventojus, privalumus bei problemas ir, žinoma, žaismingą šio miestelio pavadinimą. „Matau, kad filmas sujudino miestelio žmones. Premjeros metu įvyko diskusija, kuri ateityje tikrai prisidės prie miestelyje esančių problemų sprendimo“ – teigia filmo kūrėjas, Vilniaus universiteto studentas Valdemar Baran. Specialiai į Bezdonis atvykęs pamatyti premjeros vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis džiaugėsi, kad atsiranda filmai apie mažus miestelius. „Bezdonys yra vienas iš nedaugelio miestelių pasaulyje, kuris turi savo filmą“ – Bezdonių gyventojus ragino didžiuotis V. Pauliukaitis.

Filme „6km“ yra kalbinami paprasti Bezdonių gyventojai, jie pasakoja apie savo kasdienybę, kuo jiems Bezdonys patinka ir kokios problemos kamuoja šį miestelį. Tarp pašnekovų yra tiek studentas, kuris penktadienio naktis praleidžia besilinksmindamas, mokyklos direktore ir mažos privačios parduotuvės pardavėja. Filme bus galima išgirsti bei pamatyti miestelį taip, kaip jį mato patys bezdoniškiai. Žiūrovų laukia  ir pasakojimai apie tai, kaip gyventojams sekasi susigyventi su tokiu neįprastu pavadinimu. „Jei čia apsigyvensime, tai niekam neduosime adreso“ – teigė viena dokumentiniame filme kalbinta pašnekovė.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button