Kalėdos Sostinėje

Su Naujais 2021-aisiais metais!

Made in Vilnius komanda sveikina visus vilniečius ir miesto svečius su Naujais 2021-aisiais metais.

Laimingų Naujųjų metų linki prezidentas G. Nausėda ir ponia D. Nausėdienė

Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė sveikina Lietuvos žmones Naujųjų metų proga, linki tikėti savimi ir valstybe.

“Metų virsmas visada skatina apmąstyti nueitą kelią ir praskleisti ateities uždangą. Būtent ten slypi mūsų viltys ir planai. Tikiu, kad ateinančiais 2021 metais žengsime didelį žingsnį į priekį, kurdami žalesnę, inovatyvesnę ir labiau susiklausiusią, vieningą Lietuvą. Esu įsitikinęs, kad kitąmet apie pandemiją daugiau kalbėsime mažorine, o ne minorine nata.

 

Nepamirškime – valstybė prasideda nuo žmogaus. Klestinčią šalį gali kurti tik laisvi, orūs ir savimi pasitikintys žmonės. Laimės ir svajonių išsipildymo kiekvienai šeimai!

Tikėkime savimi ir valstybe. Stiprėkime kartu – ir maži, ir dideli. Tegul naujieji 2021 metai nuvilnija mūsų bendra, galinga ir kūrybinga banga į naująjį dešimtmetį. Būkite laimingi”, – sakoma valstybės vadovo naujametiniame sveikinime.

Seimo Pirmininkė sveikina Naujųjų metų proga: „Susitelkusi visuomenė yra Lietuvos sėkmės garantas“

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina visus Lietuvos žmones artėjančių Naujųjų metų proga.

 

„2020-ieji metai Lietuvai buvo labai neįprasti, kupini iššūkių, kurie palietė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Buvome priversti susitelkti ir išmėginti kantrybę. Tai parodė, kokie vieningi ir empatiški galime būti. Susitelkusi mūsų šalies visuomenė visada buvo ir yra Lietuvos sėkmės garantas. Tai įrodo ir svarbios Lietuvai sukaktys, pažymėjusios praėjusius metus – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetis bei Steigiamo Seimo šimtmetis. Nors negalėjome šių progų pažymėti taip, kaip norėjome, tačiau šios datos leido mums prisiminti, kokias pergales galime pasiekti laikydamiesi kartu. Linkiu, kad artėjantys Naujieji atneštų pozityvias permainas, leisiančias visiems sugrįžti į įprastas vėžes. Tegul 2021-ieji būna įkvepiančių akimirkų ir reikšmingų darbų metai. Būkite sveiki ir saugūs!“, – sveikindama teigė Lietuvos parlamento vadovė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button