Kalėdos Sostinėje

Sostinės viešajame transporte – kalėdinė gyvos muzikos staigmena keleiviams (nuotraukos)

Švenčių šurmuliui įsibėgėjant sostinės viešojo transporto keleivius savaitgalį pasitiko maloni staigmena. Naujuose autobusuose ir troleibusuose jau trečiąkart įsikūrė „Ratuota muzikos diena“ – šįkart vyko mišraus choro ARTyn pasirodymai. Taip SĮ „Susisiekimo paslaugos“ artėjančių švenčių proga pasveikino savo keleivius ir padovanojo jiems netikėtų įspūdžių.

 „Švenčių laikotarpis kupinas džiugesio, šypsenų, malonių susitikimų ir kelionių. Tačiau netrūksta ir skubėjimo, todėl sostinės viešojo transporto keleivius nusprendėme pakviesti bent akimirkai sustoti ir pasimėgauti gyva muzika, nuotaikingu choro pasirodymu. Muzika autobusuose ir troleibusuose skamba jau ne pirmąkart – „Ratuotą muzikos dieną“ suorganizavome pernai prieš Kalėdas, sulaukėme daug keleivių padėkų už originalią ir smagią idėją. Tad kartojame ir vėl planuojame kartoti, nes būtent netikėta patirtis ir įspūdis yra geriausia dovana“, – pasakoja SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Šeštadienį nuo 12 val. šventiškai pasipuošę mišraus choro ARTyn atlikėjai keliavo po Vilnių ir džiugino keleivius dainomis, sveikino juos ir ragino sveikinti vieni kitus, per daug neskubėti ir dalintis geromis emocijomis. Gyva muzika skambėjo 1G, 2G, 3G, 4G, 6G, 53, 74 maršrutų autobusuose ir 2 maršruto troleibusuose. Maršrutai parinkti taip, jog apimtų kuo didesnę miesto dalį, o gyvą muziką išgirstų kuo daugiau keleivių.

 

Vilniečiai ir miesto svečiai netikėtai pakliuvę į koncertus viešajame transporte buvo maloniai nustebę – ne tik klausėsi dainų, tačiau ir patys dainavo, šypsojosi, plojo ar tiesiog mėgavosi smagia akimirka. 

„Kai su žmona įlipome į autobusą, iš pradžių nesupratome, kas vyksta. O tada žiūrime – tai bent! Choras autobuse, net nereikia eiti į jokį koncertą. Labai puiki ir šventėms įkvepianti idėja. Muzika visuomet suvienija, nuramina, o tai labai svarbu tokiame šurmulyje. Autobusais keliauju kasdien, bet dabar važiuoti bus dar maloniau“, – sakė vienas keleivių.

„Su drauge jau turėjome išlipti, bet sukame dar vieną ratą – labai nuotaikingas choro pasirodymas. Ir taip netikėta, kad troleibuse. Norisi ne tik dainuoti kartu, bet ir pasveikinti kitus keleivius, skambinti artimiesiems. Galėtų tokie autobusai važiuoti ir dažniau“, – dalinosi kita keleivė.

 

Primenama, kad Vilniuje jau važiuoja virš 300 naujų autobusų ir troleibusų. Planuojama, jog per 2020 m. sostinės autobusų parkas pasipildys dar 120 naujų autobusų, taip pat ir naujais 8 troleibusais. Įgyvendinus šį ambicingą sostinės viešojo transporto atnaujinimo etapą, parke neliks senesnių nei 7 metų autobusų, o Vilnius taps kone jauniausią autobusų parką turinčia ES sostine. 

Atnaujinus autobusų bei troleibusų parką, auga ir keleivių pasitenkinimas viešuoju transportu. Naujausia keleivių pasitenkinimo viešuoju transporto apklausa parodė,  kad Vilniaus autobusus ir troleibusus bei visą viešojo transporto darbo organizavimą jie vertina 8 balais iš 10. Tai yra aukščiausias pasitenkinimo viešuoju transportu įvertinimas per visą apklausų vykdymo istoriją. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
27 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button