LTG grupė ir Geležinkelių muziejus kviečia į pirmąsias Kalėdas Bėgių parke. Išskirtinėje vietoje gruodžio 14–16 dienomis lankytojų lauks šventinės dirbtuvės, kalėdinės vaišės retro vagone–restorane ir vienintelė tokia – istoriniuose muziejaus riedmenyse rengiama – kalėdinė prekyba.

„Atsinaujinusi Geležinkelio stotis atgimsta kartu su Stoties rajonu – tai dar kartą išvysite ir pajusite stoties teritorijoje įsikūrusiame Bėgių parke. Čia pirmą kartą kursime unikalų, savitą kalėdinį nuotykį, į kurį susiburti kviesime aplinkui įsikūrusią bendruomenę ir visus vilniečius bei miesto svečius, kurie ieško šventinių pramogų unikaliose erdvėse“, – sako Geležinkelių muziejaus vadovas Povilas Germanavičius.

Gruodžio 14–16 dienomis, vos vienam savaitgaliui duris atvers retro vagonas–restoranas – čia kalėdine kakava ir užkandžiais prekiaus kavos gurmanai „Baltic Brew“. Maisto furgonuose bus galima įsigyti patiekalų iš „SUSHI SUSHI“, „Homiez_Coffee“ ir „Mother Trucker“. Bėgių parke taip pat vyks „ARZA gallery“ vedamos gintaro amuletų ir kalėdinių žaisliukų dirbtuvės, o vagone–restorane lankytojai galės įsigyti lietuvių prekės ženklų „EdgArt” tvarių papuošalų bei „Cockoo“ ir „11:11“ autorinės juvelyrikos. Istoriniame vagone įsikurs leidyklos „Aukso žuvys“ Kalėdų senelio knygynėlis, o krovininiame vagone veiks analoginės fotografijos „NoColorStudio“ studija.

Šeštadienį, gruodžio 16 d., menininkės Godos Lukaitės puoštame mėlynajame vagone vyks diskusija apie dieninio reivo šokių kultūrą. Po diskusijos vyks vieninteliai tokie Lietuvoje – dienos šokiai traukinyje „RayDay“, kurių nuotaika rūpinsis Marius Šmitas. 

Šventiniai renginiai Bėgių parke vyks gruodžio 14–16 dienomis, nuo 12:00 iki 20:00 val. Įėjimas į Bėgių parką – nemokamas. Į Bėgių parką patogiausia atvykti einant pėsčiųjų viaduku Vilniaus geležinkelio stotyje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist