Kalėdos Sostinėje

Paupys virsta kalėdiniu miesteliu

Artėjant didžiosioms metų šventėms Vilniaus gatves Kalėdų dvasia užlieja vis anksčiau. Prie to prisideda ir „Darnu Group“ vystomas Paupio rajonas. Jau penktadienį, lapkričio 26 d. jis virs Kalėdų miesteliu, prisipildys šventinių skonių ir kvapų, o Paupio turgus suskambės kalėdinėmis giesmėmis, bet svarbiausiu akcentu taps visu šventiniu laikotarpiu vykdoma socialinė iniciatyva – Kalėdų paštas vienišiems senjorams.

„Šiemet norime ne tik sukurti Kalėdinę atmosferą Paupio lankytojams ir juos pakviesti į kalėdinį miestelį, bet šiek tiek šventinio džiaugsmo padovanoti ir tiems, kuriems šiuo metu žmogiškasis ryšys yra svarbiausias. Juk didžiausios metų šventės yra stebuklų, dalinimosi šiluma ir bendravimo metas, tad tikimės, kad Paupio svečių ir gyventojų laiškai bei atvirukai praskaidrins šį laikotarpį vienišiems senjorams,“ – sako Egidijus Sys, „Darnu Group“ rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas.

Paupio aikštėje nuo šiandien iki pat sausio 6 d. bus pastatyta speciali kalėdinio pašto dėžutė, kuri lauks rajono gyventojų, Vilniečių ir svečių laiškų. Į šią iniciatyvą taip pat prisijungė ir Paupio verslai – kavinukėse ir turguje bus galima visiškai nemokamai pasiimti specialiai šiam kalėdiniam paštui pagamintus atvirukus, juos iš karto užrašyti bei išsiųsti, o Nacionalinis socialinės integracijos institutas pasirūpins, kad šventiniai sveikinimai pasiektų kuo daugiau vienišų senyvo amžiaus žmonių.

 

„Mūsų organizacija džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios iniciatyvos ir pradžiuginti senjorus. Lankydami šimtus senyvo amžiaus žmonių, kurie gyvena vieni, dažnai matome, jog didelė dalis jų neturi galimybės išeiti iš namų ar pabendrauti su kitais žmonėmis. Tai itin išryškėjo ir pandemijos akivaizdoje, tad ši iniciatyva padės atnešti dalelę pasaulio, Kalėdų šilumos ir bendravimo tiesiai į senjorų namus,“ – sako Karolina Pavilonytė, Nacionalinio socialinės integracijos instituto Senjoro programos atstovė.

Šventinė nuotaika užlies visą rajoną – didžioji dalis Paupio verslų vilniečius ir svečius pasitiks išpuoštomis vitrinomis bei lauko erdvėmis, šalia Paupio turgaus įsikurs kalėdinių eglučių miškelis, o viduje pasitiks šviesų žaismas tarp gėlių.

Lapkričio 26 d. nuo 20 val. Paupio turguje skambės Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choro atliekamos giesmės, kurios dar labiau priartins gražiausias metų šventes, o visą gruodžio mėnesį čia taip pat nestigs kalėdinių renginių, garsų, skonių ir kvapų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Oneida
Oneida
7 dienas (-ų)

Idėja tikrai nebloga, bet labai prastos dekoracijos, blogai padarytos, kaip darželio lygmens vaikų. Bandyta lygiuotis į Mantą Petruškevičių bet nepavyko.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button