Pramogos

J. Didžiulis pristato naują dainą: Tik su meile gali nugalėti

Muzikos kūrėjas ir socialinių iniciatyvų aktyvistas Jurgis Didžiulis, pristato savo naują dainą ir klipą „Love Warrior“ (liet. Meilės karys). Ją užsienyje Jurgio Did pseudonimu prisistatantis kūrėjas sukūrė bendradarbiaudamas drauge su JAV hipių legenda Fantuzzi. Jie abu šia daina stengėsi perteikti mintį, jog meilė – ne silpnavaliams.

„Meilė gali būti naudojama kaip ginklas, bet tai reikalauja daug vidinės jėgos ir ištvermės. Su paprastu ginklu gali nukauti priešą. Bet tik su meile gali nugalėti neišmanymą ir neapykantą. Mušti priešą su meile, ginti šalį su meile, kalbėti su meile. Lietuvoje pastebiu, jog žmonės dažnai nevaldo savo emocinio lauko. Jie priima išorę – viskas pilka, nėra pinigų, visi paniurę. O juk daug ką galima pakeisti su šypsena ar dosniu „I love you“ (liet. Aš tave myliu). Muzika ir menas gali pakeisti pasaulį, jeigu tai daroma tikslingai ir su gilesnėmis mintimis. Tad dainą lydi ir TEDx kalba bei sumanymas per ją daryti poveikį“, – dainos pagrindinę mintį pristato J. Didžiulis.

 

Muzikos kūrėjas tiki, jog visuomenė dažnai pamiršta, jog meilė yra galinga psichologinė būsena, kurios galia aprašyta daugelio psichoterapeutų. J. Didžiulis nuleidžia šią sąvoką ant žemės ir tyrinėja ją praktiškai.

Pasak J. Didžiulio, jų bendradarbiavimas su pasaulyje gerai žinomu hipių muzikantu, dainų rašytoju, aktyvistu ir dvasiniu lyderiu Fantuzzi paskatino skleisti mintį, kad stipriausia visuomenę keistis skatinanti priemonė yra emocinis intelektas. „Kartu su Fantuzzi sukūrėme interaktyvią muzikinę paskaitą „Love Warrior Boot-Camp“ (liet.Meilės kario mokymų stovykla). Ši kūrybinė patirtis padėjo mums dar geriau pajusti savo prigimtį, kūrybinius instinktus. Daina, kaip ir paskaita, norime atskleisti meilės, kaip ginklo, jėgą tiems, kurie nusprendė tapti kariais. Visi turime šį ginklą ir raginame žmones juo drąsiau naudotis – susigrąžinti pasitikėjimą savimi bei suprasti, kad stipriausia visuomenė gali keistis tik emocinio intelekto dėka. Tam reikia mankštos ir padrąsinimo“, – sako J. Didžiulis.

Pirmąkart Lietuvoje pristatoma ir interaktyvi muzikinė paskaita, kuri lydi naują Jurgio Didžiulio dainą ir klipą. Jurgis drauge su hipių legenda Fantuzzi 2017 TEDxBlackRockCity pristatė šią kalbą, kuri vėliau keliavo po pasaulį.„Love Warrior“ fragmentus jau girdėjo Norvegijos karališkoji šeima, Silicio slėnio futuristai ir įvairios festivalio „Burning Man“ bendruomenės Europoje bei JAV.

 

Gruodžio 5 dieną 13 val.visi laukiami Vilniuje „MO muziejaus“ patalpose. Viešame renginyje muzikantas žmonėms kalbės apie psichologinį nusiteikimą, galimybių pojūtį, utopinės erdvės integravimą į realybę.Paskaitoje atsiskleis J. Didžiulio gebėjimas maišyti motyvacinį kalbėjimą, komediją bei interaktyvią muziką, kuri išjudina kūną bei smegenis ir įtraukia publiką. Renginys yra atviras visiems, bet dėl riboto vietų skaičiaus, reikalinga išankstinė registracija: https://jurgisdid.com/lwrsvp/

Dainą vizualizuoti padėjo praėjusiais metais startavęs audiovizualinis projektas „Scuared“.

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button