Koncertai

Hipių legenda Fantuzzi ir Jurgis Didžiulis įrodys jog meilė gali būti ginklas

Rugpjūčio 13 d. į Lietuvą atvyksta gyva hipių legenda Fantuzzi. Jis drauge su Jurgiu Didžiuliu menų fabriko „Loftas“ kiemo „LRT Opus terasoje“ sieks įrodyti, jog meilė yra galingiausias ginklas. Abu atlikėjai ne tik surengs interaktyvų pasirodymą, bet ir drauge įrašys naują kūrinį.

Fantuzzi – unikali ir gan paslaptinga asmenybė. Tuo pačiu jis tarsi vaikščiojanti hipių enciklopedija. Fantuzzi yra dalyvavęs pirmuosiuose Woodstock, Rainbow Gatherings, Burning Man festivaliuose, Standing Rock, Occupy Wallstreet, Anti-Vietnam Protest ir Earth Day akcijose. Hipių klestėjimo laikotarpiu jis bendravo su tokiomis legendinėmis asmenybėmis, kaip Timothy Leary, Ram Daas, Bob Dylan ir Larry Harvey. Su savo įtraukiančių pasirodymų programa Fantuzzi jau spėjo išmaišyti visą pasaulį. Vizito į Lietuvą metu jis drauge su muzikantu ir kūrybingu aktyvistu Jurgiu Didžiuliu pakvies visus į interaktyvų pasirodymą dedikuotą meilei – galingiausiam ginklui, kuris gali pakeisti pasaulį. 

„Su Fantuzzi susipažinau Rainbow Gathering festivalyje, kuriame jis buvo viena pagrindinių tokio pasaulinio reiškinio figūrų. Fantuzzi skleidžia žinią, jog tikėjimas ir meile gali pakeisti pasaulį, jeigu mes šiais įrankiais naudosimės tikslingai. Apie tai, jog meilės galia gali transformuoti bendrumenes ir visuomenę, Fantuzzi jau skaitė pranešimus  TEDx Vilnius ir Burning Man festivalyje. Taigi mūsų naujas kūrinys – Love Warrior yra mūsų kryptingo bendradarbiavimo rezultatas. Ši daina jau sėkmingai suskambėjo Burning Man festivalyje, tad dabar pateiksime ją ir dar platesniam klausytojų ratui“, – pasakoja atlikėjas Jurgis Didžiulis.

 

Jurgis Didžiulis tikina, kad neo hipizmas šiuo metu yra pasaulinė tendencija ne tik tarp žmoniu, kurie ieško alternatyvių pramogų ir transformacinių potyrių, bet ir verslo pasaulyje, kur suvokiama, kad humaniškumas ir sveika kultūra yra būtinos sąlygos sveikam verslui augti.

Nenuosekliai maišydamas savo aistrą muzikai ir socialiniams reiškiniams Jurgis Didžiulis įrodo, kad menininkas gali daug daugiau nei tik linksminti; jis gali transformuoti, šviesti ir įkvėpti. Spalvinga Jurgio Didžiulio asmenybė leidžia jam lengvai transliuoti formatus ir pateikti juos skirtingoms audotorijims, nuo tūkstantinės publikos arenose, valdžios atstovų iki vaikų. Būtent todėl Jurgiui Didžiuliui ir kilo mintis į Lietuvą pakviesti gyvą hipių legendą Fantuzzi ir drauge su juo surengti idėjas keičiantį pasirodymą bei įrašyti kūrinį.

Bilietus į „LRT Opus terasa“ rugpjūčio 13 d. vyksiantį renginį galima įsigyti: goo.gl/3QfwtS.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button