KoncertaiPramogos

Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius Valentino dieną švęs Vilniaus kongresų rūmuose

Ne pirmus metus trunkanti operos solistės Ievos Prudnikovaitės ir roko atlikėjo Jeronimo Miliaus draugystė scenoje publikai jau padovanojo daugybę gražių projektų. Vienas iš jų – vasario 14 d. Vilniaus kongresų rūmuose skambėsiantis Valentino dienos koncertas, kuriame garsių atlikėjų duetas kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, klausytojams atliks gražiausias meilės dainas ir duetus.

Solistė I. Prudnikovaitė neslepia, kad koncertuoti kartu su J. Miliumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ją paskatino draugystė. „Tiek su Jeronimu, tiek ir su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru bei maestro Gintaru Rinkevičiumi mus sieja labai šilti santykiai. Būtent su šiuo kolektyvu bent jau Lietuvoje koncertuota daugiausiai. Dainuoti diriguojant maestro visada yra išskirtinis malonumas. Dievinu kokybę, tikslumą ir bendrą muzikos pojūtį. O Jeronimas apskritai yra ypatingas žmogus“, – yra sakiusi dainininkė.

Prudnikovaitė yra prisipažinusi, kad Valentino diena jai nėra ypatinga šventė, nes progų džiaugtis meile ir artumu yra daugybė: „Absoliuti palaima gali ištikti nebūtinai puikios vakarienės metu, o ir lakstant su vyru ir dukra po sniegą, spaudžiant baisiam šalčiui. Arba jaukiai susikuitus stebėti, kaip kieme šmirinėja lapė. Arba, galų gale, diskutuoti apie ką nors iki nukritimo. Svarbu, kad nebūtų abejingumo“, – kalbėjo solistė. I. Prudnikovaitė yra įsitikinusi, kad jei santykiai su mylimu žmogumi yra pilnaverčiai, jokio papildomo rekvizito ar „pritempto“ spektaklio tikrai nereikia. „Žinau, kad šiais laikais stilinga trimituoti ir, pageidautina, viešinti savo siurprizus antrajai pusei, bet man svarbiausia tai, kad yra didelis noras būti kartu ir galimybė visiškai atviromis akimis žiūrėti vienam į kitą“, – sakė garsi atlikėja.

 

Paklaustas, ar nesunkus rokeriui meilės dainų amplua, J. Milius tikino, kad dėl to problemų tikrai nekyla. „Meilės dainas, norime ar nenorime, žinome visi. Tai tie kūriniai, kurių melodijos kiekvienam „kažkur girdėtos“, kurias nejučiomis niūniuojame galvoje pusdienį, netyčia išgirdę per radiją, –  kalbėjo vokalistas. – Galų gale, beveik visi duetai yra apie meilę, laimingą ar nelaimingą, tad ir mūsų koncertuose jie skamba, nes dainos apie meilę buvo, yra ir visada bus aktualios. Aš, kaip ir mes visi, nuolat išgirstu senų ir naujų dainų apie meilę. Ir jei kuri tikrai patinka – aš ne prieš sudainuoti savo interpretaciją“, – sakė J. Milius.

Darbas su simfoniniu orkestru žinomam roko atlikėjui jau seniai nėra naujiena. „Koncertuoti su orkestru yra ypatinga, nes tai – kelios dešimtys profesionalų, tam tikra prasme aukojančių savo solines ambicijas vardan bendro rezultato. Jie papildo vienas kitą, kvėpuoja vienu ritmu, kad sudarytų galingą visumą bei sukurtų energiją ir atmosferą vientiso organizmo, alsuojančio klausytojui, – kalbėjo dainininkas. – Dauguma rokerių svajoja atlikti savo autorinę muziką akomponuojant orkestrui. Aš esu laimingas, nes ir tai jau teko patirti, kai kartu su gitaristu Enriku Slavinskiu atlikome „Soul Stealer“ kūrinius festivaliuose „Operetė Kauno pilyje“. Kaskart koncertuoti su orkestru man yra rimta ir solidu“, – įsitikinęs J. Milius.

 

Ievos Prudnikovaitės, Jeronimo Miliaus ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro Valentino dienos koncertas įvyks vasario 14 d. 19 val. Vilniaus kongresų rūmuose. Bilietai parduodami „Tiketoje“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasoje. Daugiau informacijos: www.lvso.lt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button