Vilniaus gatvės

Šnipiškėse bus rekonstruojama Daugėliškio gatvė

Panašu į Šnipiškes vis labiau braunasi civilizacija, nes artimiausiu metu turėtų prasidėti Daugėliškio gatvės rekonstrukcija. Ši gatvė tarsi perskrodžia visas Šnipiškes, o ir pati gatvė dažniausiai be šaligatvių ar net neasfaltuota. Planuojama, kad Daugėliškio gatvės rekonstrukcija prasidės nuo Kalvarijų gatvės ir baigsis ties Linkmenų ir Krokuvos gatvių sankryža. Gatvė projektuojama labiau kaip pėsčiųjų gatvė ir yra suskirstyta į tris atkarpas:

  • Nuo Kalvarijų iki Giedraičių gatvės. Ši gatvės atkarpa projektuojama kaip vienpusio eismo atkarpa, šioje atkarpoje bus pakeista eismo kryptis – vienpusis eismas bus vykdomas Kalvarijų gatvės link;
  • Nuo Giedraičių gatvės iki Kernavės gatvės. Bus dviejų eismo juostų, o pastarosios atkarpos sutvarkymui buvo nuspręsta parinkti lauko akmenų dangą, kuri atkartotų buvusį istorinį gatvės grindinį;
  • Nuo Kernavės gatvės iki Linkmenų gatvės. Gatvės atkarpa nuo Kernavės gatvės iki Linkmenų bus dviejų eismo juostų, asfaltuota gatvė

Gretimos gatvės taip pat bus rekonstruojamos

Priminsime, kad jau anksčiau rašėme apie ketinimus rekonstruoti Giedraičių bei Kernavės gatves. Daugiau informacijos rasite paspaudę aktyvias gatvių pavadinimų nuorodas.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Daugėliškio gatvė;
  • Numatomo ruožo ilgis – 760 m;
  • Juostų skaičius – 2;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė –  Savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“, projekto vadovas Vincas Brezgys.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gegužės 27-osios savo pasiūlymus ir pastabas gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas pirmadienį, gegužės 27 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, posėdžių salėje 215. Diskusijų pradžia 17.30 val.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
šnipiškietis
šnipiškietis
2 metus

Normaliai bus, nes piko metu Giedraičių g. nieko nebus…. nes ten vienpusis bus tik link centro. Į Kalavrijkę suks per Lvovo g.

Rojus
Rojus
2 metus

Bus vargo vakarienė važiuojantiems nuo Giedraičiu link Kalvarijų vienpusiu eismu, nes piko metu (o tada ir bus didžiausias srautas), stovės visi nejudėdami, nes į Kalvarijų g. (į kairę pusę link Žalgirio g.) piko metu nebus įmanoma pasukti, nes kamštis driekiasi jau nuo turgaus ir vienas kitas draugiškai leidžia įlysti, o į dešinę (atgal) į miestą bus sukančių gal tik 10 %, nes niekam nebereikia į miestą, plius po to nėr iš Kalvareikos kaip pasukti kairėn, nes visi posūkiai iki Konstitucijos pr. uždrausti… Kas čia sumastė vtkį vienpusį padaryti… , nerandu logikos …

abcd
abcd
2 metus
Atsakinėti į  Rojus

Taigi aiškiai parašyta, kad planuojana kaip pėsčiųjų gatvė, o ne automobilių. Automobiluams centre vis mažiau rūpinamasi, o pėsčiaisiais ir dviratininkais – vis labiau. XXI amžius, nieko nepadarysi.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button