Vilniaus gatvės

Pradedami Žirmūnų gatvės ir žiedinės sankryžos remonto darbai

Dar iki rudens Žirmūnų gatvės atkarpa nuo Minties g. iki Šeimyniškių g. vilniečius pasitiks atsinaujinusi. Šią savaitę pradedamas remontas, kurio metu bus keičiama važiuojamosios dalies asfaltbetonio danga, o pagal gyvenamųjų rajonų gerinimo MIESTAS+ sprendinius, bus tvarkomos viešojo transporto stotelės, pėsčiųjų perėjos ir kitos pėsčiųjų judėjimo vietos.

Darbų metu taip pat bus keičiami kelio bortai, techninis šaligatvis, bus įrengtos naujos lietaus vandens surinkimo grotelės. Darbus planuojama baigti iki rugsėjo 1 d.

Atkarpoje tarp Minties g. ir Šeimyniškių g. eismas bus apribotas, todėl vairuotojus prašome būti atidžius ir stebėti laikinus kelio ženklus.

 

Viešojo transporto keleivių dėmesiui – Žirmūnų g., kaip įprastai, kursuos 4G, 5, 200 maršrutų autobusai ir 9, 12, 17, 19, 20 maršrutų troleibusai. Darbų metu galimi laikini minėtų maršrutų nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

Vilniuje nuo šių metų taikomas patobulintas aplinkos tvarkymo standartas, kurio tikslas – geresnė ir vilniečių lūkesčius atitinkanti infrastruktūros kokybė. Vieni pagrindinių jo principų – saugoti ir gausinti naujų želdinių, suteikti daugiau erdvės pėstiesiems, perteklinę asfalto erdvę skirti kitiems judumo būdams ir želdinimui. Didelis dėmesys skiriamas ir geresnei takų apšvietimo kokybei, taip pat estetiniam vaizdui gerinti.

Šiemet įvairiose sostinės seniūnijose bus sutvarkyta daugiau nei 12 kilometrų gatvių, įrengti 5 km naujų patogių pėsčiųjų takų. Pirmiausiai bus tvarkomos tos gatvės, kuriomis važiuoja daugiausia viešojo ir kitų transporto priemonių, kuriose gausu pažeistų ir remontuotinų vietų ir kurių atkarpoje daugiausia provėžų bei nelygumų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zosė
Zosė
17 dienas (-ų)

Liepkalnio g. nuo Dunojaus iki Žirnių sutvarkykit. Vienos raukšlės ir duobės.

Gintaras
Gintaras
17 dienas (-ų)

Reiktų Minties ir Tuskulėnų stoteles ilginti,kad tilptų ne viena,pusantro,o dvi triašės viešojo transporto priemonės ,kad galėtų prie bortelio arti privažiuoti.Senoliai net nelipa,jei toli nuo krašto-neįlipa,tokių žmonių daugės…

zigmus
zigmus
18 dienas (-ų)

“nu ne tą tvarkot” !! 😄😄
Liepkalnio g. gabalas tarp Dunojaus ir Žirnių g. – TRAGIŠKA DANGA ! Daužo važiuokles!

Dominik
Dominik
18 dienas (-ų)

O tai kontaktinį tinklą atnaujinti sunku ir dar skundžiasi troleibusas lėtas naujas detalės ir laidus kabinkit nes atnaujinaujint reikia viska

Area51
Area51
18 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Dominik

Pasidžiaugt kuo nors gyvenime moki? Miestas tvarkomas kaip niekad, bet ne – vis atsiranda banda verkiančių, kad va “nu ne tą tvarkot”, “o tas vis dar paliktas”. Eik į savivaldybę ar seimą ar dar kur ir daryk pokytį vietoj vaikiško lygio komentarų rašymo naujienų portale. Gėda turėtų būt, bet spėju ir čia dar nuovoka sveika neišsivysčiusi.

Prašau
Prašau
18 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Dominik

Nedarykite iš komentarų sekcijos pageidavimų koncerto, savivaldybėje nėra etato kuris skaitytų naujienu portalų komentarus

XooX
XooX
17 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Dominik

Ką ten tvarkyt? Tuoj tą visą tinklą apskritai nurinks. Batareikas sudėt bus pigiau.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button