Vilniaus gatvės

Dėl remonto darbų – greičio ribojimai Geležinio Vilko gatvėje

Penktadienį Geležinio Vilko gatvėje žemiau sankryžos su Ozo (centro kryptimi) bus vykdomi pirminiai asfaltavimo darbai. Jei oro sąlygos bus palankios (neužlis stiprus lietus), darbus baigti numatoma iki 19 val. Numatomi greičio ribojimai iki 30 km. Galimos eismo spūstys važiuojant Ozo-Šeškinės kryptimi. Įvertinkite galimą sulėtėjusį transporto srautą ir rinkitės alternatyvius maršrutus.

Kitą savaitę planuojama pakloti viršutinį asfalto sluoksnį ir atstatyti horizontalųjį ženklinimą.

Prieš kelis dešimtmečius įrengiant dviejų lygių sankryžą lietaus nuotekų vamzdynas į esamą kolektorių buvo pajungtas pernelyg stačiu kampu, todėl esant dideliems lietaus srautams vanduo keitė kryptį, stabdė nutekėjimą, veržėsi per šulinio dangtį ir liejosi Geležinio vilko gatvės važiuojamąja dalimi, užtvindydamas žemiau esančią Žalgirio gatvę ir trikdydamas eismą.

 

Atlikta vamzdyno rekonstrukcija leido išspręsti šio mazgo problematiką minimaliais kaštais: nauja 90 m ilgio vamzdyno atkarpa pagerino esamų kolektorių pralaidumą. Atitekėjusios nuo Ozo g. kalno paviršinės nuotekos nauju vamzdžiu pajungtos į esamą kolektorių, kurio pralaidumas yra pakankamas.

Nauja stiklo pluošto vamzdyno atkarpa įrengta požeminio gręžimo (mikrotuneliavimo) būdu – panašiai, kaip tai buvo daroma po judria T. Narbuto gatve. Inžinerinės geologinės sąlygos buvo itin sudėtingos tiek dėl didelio altitudžių skirtumo, siekiančio 12 m, tiek dėl grunto specifikos. Tačiau bendrovės specialistai jau ne kartą įrodė, kad susidūrę su inžinerinės infrastruktūros iššūkiais geba efektyviai naudoti modernias technologijas ir pritaikyti pragmatiškus sprendimus.

Projektas vykdomas įgyvendinant regioninės svarbos projektą „Paviršinių nuotekų tvarkymas Vilniaus mieste“.

 

Šaltinis: Grinda

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button