Kovo 14 d. Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre įvyks populiariausia tarptautinių studijų paroda  „Tarptautinių studijų dienos“. Daugiau kaip 60 švietimo įstaigų atstovų pristatys įvairias mokymosi ir studijų galimybes visame pasaulyje – užsienio universitetuose ir verslo mokyklose, geriausiose kalbų stovyklose moksleiviams nuo 7 iki 18 metų, tarptautinėse anglų kalbos mokyklose jaunimui ir suaugusiems. Parodą organizuoja Baltic Council for International Education  lyderiaujanti švietimo įstaiga kartu su Meridian Group.

Kodėl verta apsilankyti parodoje ir ką galima sužinoti? Į šį klausimą atsako Baltic Council for International Education Lietuvoje direktorė Jurgita Gruodienė. Pirmiausia, ši paroda – tai, unikali galimybė gauti informaciją apie žinomas visame pasaulyje švietimo įstaigas. Daugumą įstaigų atstovauja jų vadovai arba akademinių programų specialistai. Geografinis dalyvių išsidėstymas stebina – švietimo įstaigos iš Didžiosios Britanijos, Vengrijos, Belgijos, Portugalijos, Kinijos, Olandijos, Ispanijos, Šveicarijos, JAV, Kanados, Čekijos, Vokietijos,  ir kitų šalių. 

Švietimo įstaigos pristatys platų programų pasirinkimą nepriklausomai nuo amžiaus: vidurinis išsilavinimas, bakalauro ir magistro studijų programos, MBA, įvairūs anglų kalbos kursai Didžiojoje Britanijoje, Švedija, JAV, Kanadoje ir kitose šalyse, geriausios vasaros atostogos užsienyje.

„Tarptautinių studijų dienos“ paroda šiandien naudojasi populiarumu tarp mokinių ir jų tėvelių, studentų, jaunimo ir suaugusiųjų. Vis daugiau verslo atstovų pripažįsta, kad tai puiki platforma sudaryti mokymosi sutartis.

Mes didžiuojamės, kad būtent 2005 metais pavyko įgyvendinti šį renginį, kuris pripažintas ir įvertintas  jau šimtų įstaigų iš viso pasaulio, ši paroda šiandien didžiausia specializuota edukacinė paroda Europoje. Praeitais metais mūsų renginiai išsiplėtė už Baltijos šalių ribų ir sėkmingai vyksta Lenkijoje ir Čekijoje. Parodoje Kaune ir Vilniuje Jūsų laukia daug įdomių susitikimų, bet svarbiausia  – susitikimai su dalyviais, kurių tarpe Didžiosios Britanijos universitetai Northumbria, Coventry, Brunel; privačios vidurinės mokyklos Gordonstoun School, kurią baigė ne viena karališkosios šeimos karta; populiarius pritaikomųjų mokslų Hague universitetas iš Olandijos; lyderiaujantis pritaikomųjų mosklų universitetas meno ir dizaino srityje Willem de Kooning Academy, Seneca koledžas iš Kanados; Taunton School ir Academic Summer su anglų kalbos programomis ir akademinių dalykų pasirinkimu Anglijoje ir Kanadoje ir daugelis kitų švietimo įstaigų.

Parodos organizatoriai Baltic Council for International Education, vadovai ir konsultantai informuos jus apie stojimo procesą į vidurines mokyklas, koledžus ir universitetus, apie anglų kalbos kursus ir vasaros programas moksleiviams, grupines keliones į Didžiąją Britaniją, Portugaliją, JAV ir Maltą.

Parodos lankytojai sužinos apie studijų finansavimą, stipendijas ir galimybę studijuoti nemokamai.

Parodos metu vyks nemokami seminarai, kurių metu dar daugiau sužinosite apie užsienio švietimo įstaigas. 

Paroda Vilniuje kovo 14 d. nuo 10.00 iki 18.00 val.

Įėjimas nemokamas.

Papildoma informacija ir dalyvių sąrašas: www.balticcouncil.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist