Kūno kultūros pamokos gali būti įdomios – tuo įsitikino ne tik Vilniaus miesto meras, tačiau ir visi vilniečiai, matydami Remigijaus Šimašiaus socialiniame tinkle paskelbto konkurso dalyvių pasakojimus apie originaliai vykstančias fizinio lavinimo pamokas.

Dar praėjusių metų pabaigoje Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius savo socialiniame tinkle paskelbė konkursą moksleiviams ir kūno kultūros mokytojams. Konkurso prizas – 50 pakvietimų į Vilniuje įsikūrusią „Slidinėjimo akademiją, o užduotis skambėjo taip: „Visus pakvietimus padovanosiu tai klasei ir kūno kultūros mokytojui(-ai), iš kurios (ar apie kurią) gausiu įdomiausią trumpą, iki 5 sakinių istoriją, kaip jie kūrybingai užsiima kūno kultūra ne (tik) tarp sienų, bet ir lauke.

Netrukus paaiškėjo ir konkurso laimėtojai. Jais tapo Vilniaus „Minties gimnazijos kūno kultūros mokytoja – metodininkė Nijolė Gudžiūnienė ir jos moksleiviai. Ši mokytoja įrodė, kad kūno kultūros pamokos gali būti įdomios: per jos pamokas moksleiviai ne tik atlieka sportinius pratimus, tačiau pamokos paįvairinamos joga, aerobika, zumba, krepšiniu, paramos bėgimu, žygiais pėsčiomis, sporto protmūšiais ir daugybe užsiėmimų gryname ore.

Mokytoja gimnazijoje dirba daugiau nei 20 metų. Mokytojos darbas kūrybinis ir pilnas iššūkių: „Su mokiniais stengiuosi dirbti įdomiai ir kūrybingai. Nuo 2005 metų savanoriaujame tarptautiniuose sportiniuose renginiuose, dalyvaujame projektuose. Sėkmingai 2016 m. laimėjome DofE projekto bronzos ženklelius. Lankausi seminaruose, konferencijose, domiuosi naujovėmis, stengiuosi mokinius motyvuoti sportuoti kiekvieną dieną vardan savo sveikatos ir noro būti aktyviais Lietuvos piliečiais”, – pasakoja N. Gudžiūnienė.

Mokytoja su moksleiviais jau du kartus lankėsi „Slidinėjimo akademijoje”, pamokose pabuvoję mokiniai buvo labai patenkinti ir laimingi. Jie galėjo patys pasirinkti, kuo slidinėti: slidėmis ar snieglentėmis. Kovo 30 dieną laukia paskutinė pamoka, kurioje dalyvaus mokytojos auklėtiniai, 3B gimnazijos klasė, ir keletas mokytojų, slidinės ir ji pati.

„Konkursas parodė, kad Vilniuje turime daug kūrybingų mokytojų, gebančių sudominti moksleivius įdomiomis veiklomis. Viena tokių mokytojų – Nijolė Gudžiūnienė, kurios pamokas komisija išrinko kūrybingiausiomis, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. – Esu dėkingas „Slidinėjimo akademijai už dovanas, kurios buvo smagiai ir kartu prasmingai panaudotos mokinių edukacijai.

„50 slidinėjimo pamokų žemai skraidančių angelų miesto vaikams Vilniaus Merui per Slidinėjimo akademijos atidarymą įteikė jos vadovas Richard Schrijer.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist