Vaikų rudens stovyklų konkursu kviečiame Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje registruotus švietimo, kultūros, sporto įstaigas, asociacijas, laisvuosius mokytojus, kitus juridinius asmenis, kurių nuostatuose nurodyta vaikų ir jaunimo švietimo, ugdymo, užimtumo arba stovyklų organizavimo, veikla teikti paraiškas ir prisidėti prie turiningo vaikų rudens atostogų organizavimo.

Šiuo konkursu numatoma sudaryti palankesnes sąlygas organizatoriams ir vaikų tėvams įdomiai ir už priimtiną kaina stovyklauti. Paraiškų tiekėjams numatyta skirti didesnį finansavimą stovyklų organizavimui bei tokiu būdu sumažinti stovyklos kainą tėvams. Organizatoriai už gautas valstybės lėšas įsipareigoja užimti ne mažiau kaip 15 vaikų ir ne trumpiau kaip 5 dienas. 40 procentų stovyklos kainos įsipareigoja padengti valstybė, o likusius 60 procentų vaikų tėvai, įstaiga, partneriai ar rėmėjai. Šeimoms, esančioms jautresnėje socialinėje situacijoje, valstybė finansuos 90 procentų stovyklos kainos, o vaikų, turinčių didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių dėl negalios, net  95 procentus stovyklos kainos finansuos valstybė.

Tikimės, kad rudens atostogų metu už skirtas papildomas lėšas stovyklose galės prasmingai leisti laiką apie 4000 vaikų.

Konkursui gali būti teikiamos programos, kuriose numatoma užimti tik Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos mokyklose besimokančius vaikus. Vienoje stovyklos pamainoje turi dalyvauti ne mažiau kaip 15 vaikų. Vaikai turi būti užimti ne mažiau kaip 4 valandas per dieną be pertraukų. Vienos stovyklos pamainos trukmė – 5-7  kalendorinės dienos. Viena organizacija gali organizuoti neribotą stovyklos pamainų skaičių, vienas vaikas už  valstybės biudžeto lėšas gali ilsėtis ne ilgiau kaip 7 kalendorines dienas.

Valstybės biudžeto lėšos skiriamos tik dieninėms stovykloms. Stovyklai gali būti skiriama iki 5 000 (penkių tūkstančių) Eur. Prioritetas teikiamas toms stovykloms, kurioms įgyvendinti numatomas kuo mažesnis tėvų (globėjų) indėlis, bus užimtas didesnis vaikų skaičius, parengta kokybiška, įdomi su įvairiomis veiklomis programa ir pateikta detali, pagrįsta išlaidų sąmata.

Savivaldybė kviečia pateikti paraiškas iki 2020 m. spalio 16 d. 17 val. (vėliau paraiškos nebus priimamos).

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist