Švietimas

Nuo rugsėjo studijos Vilniaus universitete vėl vyks kontaktiniu būdu

Šiandien Vilniaus universiteto (VU) Senatas priėmė sprendimą, kad studijų procesas ir jo veiklos 2021–2022 studijų metų rudens semestro metu vėl planuojamos nenuotoliniu būdu, todėl po ilgai trukusio nuotolinio studijų proceso dėl COVID-19 pandemijos, VU auditorijos, laboratorijos, bibliotekos, kiemeliai ir kitos erdvės universiteto bendruomenės nariams ir vėl atsivers rugsėjį.

Sugrąžinant nenuotolinį studijų procesą VU bus atsižvelgiama į saugumo užtikrinimą, masinio vakcinavimo padėtį šalyje.

„Tikiu, kad mūsų bendruomenė yra ta, kuri aktyviai naudojasi mokslo pažangos suteikta galimybe. Tai labai svarbu mūsų visų ateičiai. Tikiu, kad sugrįšime su pandeminio laikotarpio nuotolinės veiklos patirtimi, įvertinsime ir išlaikysime tai, kas galėtų papildyti ar išplėsti mokymo ir mokymosi galimybes. Vis dėlto gyvas dėstytojo ir studento santykis, susiklostantis žmogiškasis ryšys, iš tiesioginio bendravimo gimstantys klausimai ir diskusija – tai vertė, kuri išskiria Universitetą iš visų kitų mokymosi formų.

 

Tad būkime atsakingi šiandien – skiepykimės patys ir pakvieskime skiepytis abejojančius, nedrįstančius ar pandemijos poveikį nureikšminančius. Tai padės rugsėjį saugiai susitikti ir pradėti dar vienus ypatingos mūsų Universiteto istorijos studijų metus“, – sako VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Univeras
Univeras
1 mėnesį

Nieko gero. Neįmanoma suderinti bus darbo ir praktikų. Kam tada buvo skirtos visos apklausos, kaip norime mokytis rudenį?:D Atsibuskit.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button