Švietimas

Į didžiausią miuziklą – specialūs bilietai mokytojams

Miuziklo  „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“  kūrėjai palaiko  „Idėją Lietuvai“ mokytojo  profesiją padaryti prestižine iki 2025 metų ir nori prie jos prisidėti jau šiandien. Lietuvos šimtmečio proga, vasario 16 d., sostinės „Siemens“ arenoje bus surengtas išskirtinis  šio didžiausio lietuviško miuziklo parodymas ir mokytojai į jį galės įsigyti specialius „Bilietus mokytojams“ už pusę kainos.

„Tai vienkartinė akcija, mes labai gerbiame mokytojo profesiją ir todėl, padarėme taip, kad kuo daugiau jų galėtų Vasario 16-ąją atvykti ir šį iškilmingą šventinį vakarą praleisti su mumis“, – sako miuziklo kūrėjai.  „Bilietus mokytojams“  „Tiketos“ kasose gali įsigyti visi pedagogo pažymėjimą turintys asmenys.

Vasario 16-jąją  prieš miuziklą „Siemens“ arenoje bus iškilmingai giedamas Lietuvos himnas. „Tai istorinis, patriotinis miuziklas, nuostabi mūsų karalių meilės istorija. O ir proga –  išskirtinė – Lietuvos šimtmečio metai ir Vasario 16-oji. Mums garbė pradėti pasirodymą himnu“, –  sako kūrėjai.

 

„Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendos“ kūrėjai pelnytai vadinami „svajonių komanda“. Muziką sukūrė Kipras Mašanauskas, libretą – Romas Lileikis, scenografiją – Marijus Jacovskis, kostiumus – Juozas Statkevičius. Režisierė ir choreografė – Anželika Cholina.

Kupina romantikos, intrigų ir nelengvų apsisprendimų Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija vyksta Lietuvoje ir Lenkijoje  XVI amžiuje. Jaunasis karalius Žygimantas Augustas į sostą sėda dar būdamas vaiku. Vienintelis žmogus, kuris gali jam patarti –  dvasinis mokytojas senasis ponas Tvardovskis. Žygimantas visiškai neatitinka jo motinos, Krokuvoje reziduojančios karalienės  Bonos Sforcos lūkesčių. Italės karalienės sprendimams  įtakos negali daryti niekas, net jos vyras – karalius Žygimantas Senasis. Jaunojo Žygimanto meilė Barborai sukelia sumaištį valstybėje. Barboros pusbrolis Radvila Juodasis ir brolis Radvila Rudasis nebežino, ar džiaugtis artėjančia karūna, ar baimintis dėl giminaitės likimo.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button