Naujienos

SAM nurodė Vilniui perpus mažinti testavimo apimtis

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja gavusi Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymą trumpinti trijų sostinėje veikiančių mobilių patikros punktų dėl COVID-19 darbo laiką perpus – vietoje 12 val. dirbti tik 6 val. Tokiu būdu Vilniuje mobiliuose punktuose atliekamų testų kiekis mažės dvigubai – nuo iki šiol galimų 450 – iki maždaug 220.

Vilniaus miesto savivaldybė anksčiau informavo, kad nesulaukia pakankamo norinčiųjų išsitirti srauto iš 1808 numerio, todėl pakvietė ministeriją leisti tirti papildomai tris grupes: medikus, sergančiųjų šeimos narius ir užsieniečius.

Ministerija pranešė, kad problema kyla dėl laboratorijų pajėgumo trūkumo.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
aleliuja
aleliuja
1 metus

Tas momentas kai supranti, jog gyveni ne Europinėje valstybėje, bet Maskvos priemiestyje. Gėda. Kada tas degeneratas pasitrauks iš ministro posto? kiek tas SIDAS gali tyčiotis iš žmonių? šį valstybė paversta į kažkokį išsigimėlių lizdą, toks įspūdis, kad visa ta karta yra tiesiog išpuvusi. Matyt tokios ligos todėl ir randasi,kad išretinti senų, būkų, komunistinių valstiečių gretas. GĖDA. O ką veikai mūsų kariuomenė? milijonus kiša..o jei sėdi. Policija nespėja į išvietimus, o kariuomenė sėdi. Kartais tokia gėda būti šios šalies piliečiu. Pamatysite kaip jūsų valstiečiai valstybę atves į dugną, su tokiu situacijos valdymu.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button