Trakai

Trakų aplinkosaugininkai kartu su Grendavės seniūnijos darbuotojais nustatė pažeidėjus, neteisėtai atsikračiusius padangomis

Aplinkos apsaugos departamento Trakų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, bendradarbiaudami su Trakų rajono savivaldybės Grendavės seniūnijos seniūnu Sauliumi Janulevičiumi, užfiksavo automobilį, kuriuo buvo atvežamos ir išmetamos senos automobilių padangos.

Trakų aplinkosaugininkai gavo informacijos, kad Trakų r. savivaldybės Grendavės seniūnijos teritorijoje ne darbo metu nuolat atvežamos ir išmetamos naudoti netinkamos lengvųjų automobilių padangos.

Aplinkosaugininkai, bendradarbiaudami su Grendavės seniūnu S. Janulevičiumi, mobiliosiomis vaizdo stebėjimo kameromis užfiksavo automobilį, kuriuo buvo atvežtos ir iškrautos netinkamos naudoti automobilių padangos.

 

Šiuo metu Trakų AAI yra pradėta administracinė teisena, kamera užfiksuoti asmenys bus patraukti administracinėn atsakomybėn.

„Norime padėkoti Trakų rajono savivaldybės Grendavės seniūnijos darbuotojams už bendradarbiavimą siekiant nustatyti pažeidėjus. Pasitelktos šiuolaikinės technologijos ir seniūnijos darbuotojų intensyvus darbas drauge su mumis atnešė lauktų rezultatų“, – sako Trakų aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Tadeuš Ablačinskij.

Aplinkosaugininkai primena, neteisėtai atsikračius padangų gresia administracinė atsakomybė.

 

Baudos už į gamtinę aplinką išmestas atliekas numatytos Administracinių nusižengimų kodekso 247 straipsnyje. Priklausomai nuo to, kokios tai atliekos ir kiek jų išmesta, bauda gali siekti nuo 30 ir kelių tūkstančių eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aldas
Aldas
12 dienas (-ų)

Tai kas tokie? Europos sąjunga ypatingai gina banditų duomenis? O sąžiningiems žmonėms nėra ką slėpt, tik visą dieną spaudyt sutikimus su kažkokiom formaliom sąlygom, primenančiom sovietinę biurokratiją. Tai vistik, kas padangomis gamtą teršė?

zigmus
zigmus
14 dienas (-ų)

TOOOOKIA antraštė, bet taip ir neparašei – tai kas išmetė?

Rekomenduojamas VIDEO
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button