Toliau vykdomi nuo 2022 m. gruodžio mėnesio prasidėję statybos darbai naujo sporto komplekso Skaidiškėse.

Per šį laikotarpį atlikti sklypo tvarkymo darbai – demontuoti sklype esantys seni mediniai pastatai, skardiniai garažai bei medinės ir metalinės tvoros, surinktos ir išvežtos buitinės bei statybinės atliekos. Jau atlikti lauko vandentiekio, nuotekų šalinimo ir konstrukcijų montavimo darbai. Šiuo metu atlikta darbų daugiau kaip už 400 tūkst. Eur.

Virš 3,763 mln. Eur kainuojantis sporto kompleksas turės universalią 1 517 kv. m ploto sporto salę, kuri bus pritaikyta tinkliniui, rankiniam, salės futbolui ir krepšiniui. Taip pat bus įrengtos treniruoklių, kovos menų ir aerobikos užsiėmimų patalpos, persirengimo bei poilsio patalpos.

Lauke aktyviai praleisti laiką ir pasportuoti bus galima daugybėje erdvių: futbolo, krepšinio, lauko teniso, paplūdimio tinklinio aikštelėse, mini golfo aikštelėje, „skate“ parke ir lauko treniruoklių zonoje. Mažiesiems būsimo sporto centro lankytojams bus įrengta ir vaikų žaidimo aikštelė.

Sporto kompleksas turės išpuoselėtą aplinką – įrengti bus pėsčiųjų takai, pasodinti medeliai ir kt. Atvyksiantys pasportuoti galės patogiai palikti savo automobilį stovėjimo aikštelėje, kurioje bus 44 parkavimo vietos.  

Statybos darbai bus vykdomi dviem etapais. Pirmojo statybos etapo metu projektuojamas sporto paskirties pastatas pietrytinėje sklypo dalyje, įvažiavimas į sklypą – iš pietinės pusės nuo Šv. Faustinos g., didžiajame sklype projektuojamas pėsčiųjų takas, einantis lygiagrečiai Šv. Faustinos g., taip pat įrengiama automobilių stovėjimo aikštelė ir atliekami sklypo tvarkymo darbai.

Antrojo statybos etapo metu bus įrengiami sporto aikštynai, mini golfo aikštelė, „skate“ parkas, takeliai, vaikų žaidimo aikštelė, lauko treniruoklių zona, elektros tinklai ir kt.  

Planuojama, kad darbai bus vykdomi dvejus metus, tačiau yra nustatyta galimybė šį terminą pratęsti iki 12 mėnesių.

Darbus atlieka UAB „Profitecha“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

19 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist