Naujienos

R. Tamašunienė: savaitgalį Lietuvoje patruliuos daugiau nei 800 ekipažų

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė teigia, kad nors savaitgalį nebus taikomi gyventojų judėjimo ribojimai, šiomis dienomis bus didinamos patruliuojančių pareigūnų pajėgos. Jos teigimu, Lietuvoje iš viso patruliuos daugiau nei 800 ekipažų.

„Judėjimo ribojimų neplanuojama taikyti, kaip kad buvo Velykų savaitgalį. Vis dėlto tai ilgasis savaitgalis, o tai reiškia – padidėjusios rizikos laikotarpis, nes daugiau laisvadienių, žmonės planuoja pramogauti, lankyti artimuosius, leisti laiką viešose erdvėse. Dėl to šis savaitgalis mūsų policijos pareigūnams ir partneriams, padedantiems patruliuoti, bus labai sudėtingas ir aktyvus. 30-40 proc., priklausomai nuo dienos, didinamos pajėgos, 800 ir daugiau ekipažų visoje Lietuvoje patruliuos, jie kreips dėmesį, kaip laikomasi karantino nustatytų sąlygų“, – ketvirtadienį „Žinių radijui“ sakė ministrė.

Pasak jos, karantinui dar nesibaigus, gyventojai vis dar privalo laikytis nustatytų taisyklių – dėvėti kaukes, laikytis socialinio atstumo, nesibūriuoti didesnėse žmonių grupėse. Į tai, kaip sakė R. Tamašunienė, kreips dėmesį ir patruliuojantys pareigūnai.

 

„Patruliavimas vyks ir kurortinėse zonose, parkuose, paplūdimiuose. Dėmesį reikia skirti ir kapinėms, parašyti informacinius stendus žmonėms, kad ten galioja tokios pačios (karantino – ELTA) sąlygos“, – sakė R. Tamašunienė.

Anot vidaus reikalų ministrės, magistraliniuose keliuose irgi bus patruliuojama, stebimas vykstančių žmonių srautas.

„Magistraliniuose keliuose vyks patruliavimas, žmonių srautų stebėjimas, tikrinami transporto priemonių dokumentai. Taip pat bus tikrinama, ar keliaujantys žmonės nėra įrašyti į (Nacionalinio – ELTA) visuomenės sveikatos centro sąrašus ir jiems privaloma yra saviizoliacija“, – sakė ji.

 

Visuotinis karantinas Lietuvoje paskelbtas nuo kovo 16 iki gegužės 11 dienos.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button