Naujienos

Namus Senamiestyje pasistatė trys paršiukai

Šeštadienio vidurdienį Žydų gatvė virto lėlių teatru. Ant ilgų žemų suoliukų susėdo vaikai, o priešais juos, ant širmos, atgijo pasakos „Trys paršiukai“ veikėjai. 

Tokią žaismingą dovaną Stiklo kvartalo bendruomenei antrojo gimtadienio proga paruošė senamiestyje gyvenanti aktorė Nijolė Bižanaitė – Mazūrienė su vyru Vitalijumi Mazūru, legendiniu lėlių teatro kūrėju.

„Užklupus pandemijai, pasaka apie tris paršiukus vėl tapo itin aktuali. Visi supratome, kokie svarbūs yra namai. Tai – nuo negandų sauganti tvirtovė“, – sakė N. Bižanaitė – Mazūrienė. 

 

Išgirdusi pasiūlymą prie gerų daiktų dalinimosi erdvės – DĖK’ui butiko – surengti pasirodymą, aktorė ilgai nedvejojo ir leidosi į nuotykį. 

„Labai pasiilgau vaikų“, – neslėpė moteris, iki karantino paskelbimo su teatru „Paršiukas Ikaras“ vykdavusi vaidinti į darželius, mokyklas, festivalius.

Aktorės nuotaikos neapkartino būtinybė dėvėti veido skydelį ir laikytis atstumo. Nuo pirmųjų akimirkų ji prikaustė vaikų žvilgsnius prie širmos, prabilusi brolių paršelių bei vilko balsais, ir sukūrė šventę, kad ir trumputę, tiek po senamiestį išėjusiems pasivaikščioti vaikams, tiek sau pačiai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button