Ž. Šilgalis: Vilniečiai už atliekų tvarkymą permokėjo net 2,24 milijonus eurų

Komentarai 5

 1. Stebetojas says:

  Šiaurės miestelis Vilniuje pakankamai modernus rajonas Žirmūnuose, bet ..kas projektavo tokias šiukšlines, kad prie jų privažiuoti su šiuolaikine technika ir nedarkant žaliosios vejos NEREALU (Kubiliaus 4b) kokia tų šiukšlinių MAIŠŲ galiojimo trukmė?projektinės šiukšlinės užklijuotos, o pristatyta ”varpelių” ir dar kažkokių ”dizaineriškų”sprendimų PUOŠIA gyventojams vaizdus per langą..o kur dingo vaikų žaidimo aikstelės tame pačiame ”oranžinių kampų”namų komplekse. Miestas turi pinigėlių, prašome pasirupinti 10 namų kompleksas be vaikų žaidimo aikštelės, nėra nei vienos supynės ar čiuožynės, o kodel?

 2. Kristijonas says:

  Galit šito Zuoko pajaco nesąmonių nespausdint? Jeigu yra problemų laukčiau iš kitų opozicijos narių analizių, nes Šilgalio komentrais tikėti negalima.

  • Tomas says:

   ane? kartais nebusi Simasiaus pakalikas? Kristijonas 😀 😀 😀

 3. Vilius says:

  Naujas VASA sutartis ir suoliukas – tai viskas ką surado per 6 metus? Tai tik įrodo aukštą dabartines miesto valdžios skaidrumo lygį.

 4. Bob says:

  O, Zuoko komandos veikėjai išlindo. Jūs savo dalį jau turėjot progą uždirbti, dabar reikia duoti ir kitiems savo dalį atsiimti – nes po 2jų metų galimai viskas vėl pasikeis 😉


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist