Miestas

Vilnius baigia šildymo sezoną

ilniuje nuo penktadienio šildymas išjungiamas bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo, asmens sveikatos priežiūros įstaigose, sostinės daugiabučiuose ir administraciniuose pastatuose. Daugiabučių namų gyventojai galėjo šildymą savo name išjungti ir anksčiau, kai dėl to bendrai sutaria dauguma namo gyventojų. Bendrijos pirmininkui arba daugiabučio administratoriui tereikėjo apie priimtą sprendimą informuoti savo šilumos tiekėją. 

Pernai šildymo sezonas Vilniuje baigėsi balandžio 9 d., 2017 m. – gegužės 4 d., 2016 m. – gegužės 2 d. 2015 m. šildymas išjungtas balandžio 24 d. Pagal savivaldybės įmonės „Vilniaus šilumos tinklai“ statistiką, nuo 1995 metų šildymo sezonas Vilniuje niekada nebuvo užbaigtas kovo mėnesį. 

Klaipėdoje, kaip praneša miesto savivaldybė, penktadienį radiatoriai nustos kaisti ne tik daugiabučių, bet ir ikimokyklinio ugdymo, švietimo ir socialinių paslaugų įstaigose. Pernai šildymo sezonas uostamiestyje buvo baigtas balandžio 11 d., užpernai – gegužės 5 d.

 

Kaip Eltą informavo Kauno, Šiaulių ir Panevėžio miestų savivaldybės, šiuose miestuose sprendimai dėl šildymo sezono baigimo bus priimti po Velykų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button