Dėl įtarimų turto pasisavinimu ir korupcine veikla šiandien Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centas (VAATC) nušalino nuo pareigų tris darbuotojus, pradėtas vidinis tyrimas. Šie veiksmai atlikti po to, kai STT atliko poėmius darbuotojų darbo vietose.

„Situacija sukrėtė. Turime įmonėje įsidiegę ir atnaujiname technines ir organizacines kontrolės priemones, tačiau matyt, kad kažkurie saugikliai nesuveikė. Todėl atliekame vidinį tyrimą ir bendradarbiaujame su teisėsauga, kad būtų nustatytos visos aplinkybės. Darbuotojai nušalinti nuo pareigų kol vyksta tyrimas. “, sakė VAATC direktorius Tomas Vaitkevičius

Prieš kurį laiką vienas darbuotojas, kurio atžvilgiu dabar pradėti procesiniai veiksmai, jau atleistas iš užimamų pareigų. Direktorius taip pat pridūrė, kad dar vasarą įmonė kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą bei STT  dėl vieno gauto skundo. Pasak direktoriaus,  įmonė neturėjo pajėgumų išsiaiškinti skunde minimų aplinkybių savo pajėgomis, todėl buvo kreiptasi į atitinkamas institucijas.

Pasak Tomo Vaitkevičiaus, po šio įvykio įmonė pasitelkusi ir išorės ekspertus iš naujo įvertins kontrolės priemones įmonėje ir  ją atnaujins, kad tokie atvejai nesikartotų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist