Miestas

Savivaldybė siūlo susitarti taikiai dėl Daugiafunkcio komplekso

Vilniaus miesto savivaldybė Viešųjų pirkimų tarnybai (VPT) byloje dėl Daugiafunkcio komplekso siūlo taikos sutartį. Toks pasiūlymas iš savivaldybės į Viešųjų pirkimų tarnybą šiandien išsiųstas reaguojant į Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuris nusprendė, kad gegužės pabaigoje VPT neteisėtai sustabdė koncesijos sutarties dėl Daugiafunkcio komplekso pasirašymą.

Vilniaus miesto savivaldybė taikos sutartimi taip pat siūlo panaikinti teismo numatytą prievolę Viešųjų pirkimų tarnybai kompensuoti savivaldybės patirtas bylinėjimosi išlaidas – daugiau nei 6,5 tūkst. eurų.

„Dvi teisme besibylinėjančios valstybės institucijos šalies piliečių nedomina. Tai nekuria jokio produktyvaus rezultato. Įvertinę tai, kiek laiko ir resursų buvo investuota į Daugiafunkcio komplekso projekto kūrimą, bei tai, kokia jo svarba Vilniaus miestui, siūlome VPT optimaliausią šio ginčo baigties variantą. Tikimės, kad VPT pasirinks šį, o ne teisminių ginčų tęsimo ir dar didesnių nuostolių vilniečiams kelią“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Pasak P. Poderskio, savivaldybės taikos sutartis su VPT reikštų, kad pavasarį sustabdytas procesas galėtų būti tęsiamas – Vilniui grįžtų viltis per artimiausius kelerius metus pasistatyti nacionalinį stadioną kartu su daugybe sporto ir edukacijos objektų.

Daugiafunkcį sporto kompleksą, be nacionalinio stadiono, sudarytų dar 15 sporto objektų: lengvosios atletikos aikštė, 6 krepšinio salės, 3 futbolo treniruočių aikštės, rankinio, gimnastikos, bokso salės. Taip pat būtų statomi sporto muziejus, bendruomenės centras, biblioteka, vaikų darželis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Verslo zinios
Verslo zinios
5 mėnesius

Optimaliausias poderskis siūlo ne baigti taikiai, o toliau joti ant nudvėsusio arklio, ir taip sugeneruoti artimam BaltCapui 50 mln.€ vien už finansavimą, pakabinant ant mokesčių mokėtojų mažiausiai 150 mln.€ įsipareigojimų vietoje projekto pradžioj planuotų 3 mln.€. Netinka toliau stumiama “taika” vienos pusės sąskaita, ir čia jau Prezidentūros reikalas palaikyti VPT kad skųstų aukštesnei instancijai ir eitų iki galo. Kiek dar mums pabrangs eigoj, neaišku, nes Vms įvardinta maksimali sutarties su BaltCap suma (bendra sutarties vertė) yra 280 mln. Eur (be PVM).

Antanas
Antanas
5 mėnesius

Nusispjauti iš šitą Zimbabvė,jūs nieko,niekada nepastatė ir nieko nepastatysit jūs nevykėliu tautą,tai rusai maitina ,tai Europą na baigsis,ir toliau vargausit,tauta nevykėliu šlykštu net su jumis po vienų stogų gyventi.na bet laikas bėga tikiuosiu Wilno bendzie nasze

Buggy
Buggy
5 mėnesius
Atsakinėti į  Antanas

Keliauk iš čia nevykėli, niekam nereikia čia propagandini botų.

haha
haha
5 mėnesius
Atsakinėti į  Antanas

Tai ko čia gyveni grybas, durys atidarytos. Visada gali slysti iš čia nevykeli 😀

zigmus
zigmus
5 mėnesius

reišk labai geri atkatai, jei taip stengiasi stumt projektą.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button