Vilniaus miesto savivaldybės taryboje dėl šiandien svarstomo „Daugiafunkcio sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo komplekso“ pakeitimo Vilniaus miesto opozicijos lyderis Artūras Zuokas kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydamas atlikti korupcijos rizikos analizę.

„Atsižvelgdamas į tai, kad vienas iš BaltCap infrastruktūros fondo partnerių, įgyvendinančių koncesijos projektą, pripažintas įtariamuoju dėl svetimo labai didelės vertės turto pasisavinimo, taip pat Vilniaus miesto savivaldybės tarybai pateiktus šio projekto įgyvendinimo dokumentus, kuriais siūloma iš esmės keisti koncesijos sutarties apimtį ir šalių pusiausvyrą, kreipiausi į STT“- sako A.Zuokas.

Opozicijos lyderis pabrėžė, kad pačios savivaldybės vadovai buvo raginami atlikti BaltCap ir Š. Stepukonio pateiktų Daugiafunkcio komplekso patirtų sąnaudų ir rangos sutarčių auditą bei fiksuotų, kad Koncesijos sutartis nebegalioja dėl BaltCap pasitraukimo ir negalėjimo vykdyti savo įsipareigojimų bei vienasmeniško darbų sustabdymo. Tačiau Vilniaus meras V.Benkunskas jokių veiksmų, galinčių apginti vilniečių, o ne koncesininko interesus, nesiėmė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

89 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist