Vilniaus apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl antradienį gauto melagingo pranešimo apie prekybos centre „Ozas“ padėtą sprogmenį.

Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 14 val. 51 min. į prekybos centro elektroninį paštą buvo gautas pranešimas, kad prekybos centre padėtas sprogmuo, kuris 17 val. sprogs.

Per patikrinimą sprogmenų nerasta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę

Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei ar valstybinės reikšmės objektui, kuris atitinka Civilinės saugos įstatyme nustatytus požymius, gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo sutrikdyta valstybinės reikšmės objekto veikla, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Apie 18 val. žmonės buvo įleisti į parduotuvę, centras veiklą atnaujino. 

Kaip pranešė policija, antradienio pavakarę pranešimą apie galbūt padėtus sprogmenis gavo ne tik „Ozas“, bet ir dar kelios parduotuvės Vilniuje.

Tokius pat elektroninius laiškus gavo dar Verkiuose esantis prekybos centras „Outlet Park“, „Helios“ Savanorių prospekte, „G9“ Gedimino prospekte, „Panorama“ Saltoniškių gatvėje ir sporto prekių parduotuvė esanti Vilniaus gatvėje 18.  

Policija nieko įtartino neaptiko, visi pranešimai nepasitvirtino.

Autorė Ingrida Steniulienė

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist