Antradienio pavakarę dėl pranešimo apie galbūt padėtą sprogmenį evakuotas prekybos centras „Ozas“ Vilniuje veiklą atnaujino.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Operatyvaus valdymo skyriaus vyriausioji tyrėja Andželika Avgul, pranešimas buvo melagingas.  

„Sprogmenų jokių nerasta. Apie 18 val. žmonės įleisti į parduotuvę, parduotuvė dirba“, – BNS teigė policijos pareigūnė. 

„Dabar bus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai aiškinsis, iš kokio elektroninio pašto buvo parduotuvėms pranešimai buvo siųsti, bus nustatinėjamas žmogus. Visi vienodo teksto pranešimai į parduotuves buvo siųsti iš to paties pašto“, – tvirtino A. Avgul.  

Kaip pranešė policija antradienio pavakarę pranešimą apie galbūt padėtus sprogmenis gavo ne tik „Ozas“, bet ir dar kelios parduotuvės Vilniuje.

Tokius pat elektroninius laiškus gavo dar Verkiuose esantis prekybos centras „Outlet Park“, „Helios“ Savanorių prospekte, „G9“ Gedimino prospekte, „Panorama“ Saltoniškių gatvėje ir sporto prekių parduotuvė esanti  Vilniaus gatvėje 18.  

„Nieko įtartino neaptikome“, – BNS informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojas.  

„Pranešimai nepasitvirtino“, – pridūrė pareigūnas.

A. Avgul BNS teigė, kad iš šių penkių parduotuvių žmonės evakuoti nebuvo, parduotuvės uždarytos nebuvo. 

„Ten parduotuves tikrino vietinės apsaugos, apsaugos tarnybos, nieko įtartino nerado. Tik „Ozas“ norėjo, kad mes papildomai apžiūrėtume. Gal neturi tiek pajėgų ar pakankamai apsaugos“, – sakė ji. 

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja, 15.19 val. „Ozo“  administracija gavo elektroninį laišką, jog parduotuvėje padėtas sprogmuo ir jis 17 val. sprogs. 

Autorė Sniegė Balčiūnaitė

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist