Į Vilniaus mero postą „Laisvė ir Teisingumas“ kelia A. Zuoko kandidatūrą

Komentarai 17

 1. Tadas says:

  Abonento nerinks, aferistas buvo ir isejo, gana!

 2. Karolina says:

  Prie Zuoko Vilnius Klestejo,nebuvo leista kicinės architekturos.miestas buvo priziuretas.Dabar net nesugeba pakelesės apsienauti o miestas toks varganas ir apleistasž.
  Sugrazinkime Zuoka ir Jo komanda,Vilnius vel Klestes ir Spindes.

  • ... says:

   Prie Brežnevo dar geriau buvo

  • Bohemietis says:

   Perkūnkiemis.

  • Tadas says:

   Aferistu pasiilgai, ar tik ne ju busi!?

 3. Taigis says:

  Ar tikrai tiesa apie Šimašių: “Jis yra apsisprendęs dar kartą šio posto nesiekti.”. Jei patys užmiršote, tai trečia kart iš eilės nebeleidžiama būt meru! O čia dabar maždaug vargšas Šimašius, tiek daro, taip stengiasi, o jo žmonės dar labiau nemėgsta, tai maždaug ir nereik.

  • Tomas says:

   KA? Apie ka tu cia? Kur tai parasyta? Kas pasake? O kaip kai kuriu meru kadencija tesiasi 5 ar 6 kadencijas jau? Pvz. Druskininku meras.

  • XooX says:

   Blūdyjate. Mero kadencijų skaičius nėra ribojamas. Tačiau vyriausias Vilniaus medis nusprendė pagudrauti. Aplinka matyt paprotino, kad kadencijos pusiaukelėje apsiskelbus, kad jau “tikrai, tikrai” nesieks trečiosios, rinkėjai į priimamus sprendimus žiūrės kiek atlaidžiau. O tuomet prieš pat rinkimus pasitikrinus reitingus ir bus apsispręsta, ar dalyvauti, ar ne. Nesilažinčiau, kad jis nedalyvaus, bet jei reitingai ir toliau sėkmingai smigs žemyn, o bent vienas kandidatas pasirodys vertas dėmesio, jis tikrai nedalyvaus.

   #dartaiprinkimuniekadanelaukiau

 4. OkKaren says:

  As duociau jam dar viena sansa.

  • Tadas says:

   Zuokai cia tu? Kaip rubikonas? Aferos tebesmirda..

 5. zigmus says:

  nepraeis zuokula. Nėr tiek durnių Vilniuje, kad užtektų vėl išrinkt tą korumpantą

 6. Cha cha cha says:

  Laisvė ir teisingumas, šventė Vilniaus vatnykams, gaila, kad Zuokas, nepasiekė, savo kolegos agurkycho pvz

 7. ... says:

  Negi jau baiginėjasi išvogti pinigai?

 8. Kristijonas says:

  Bet kas tik ne Zuokas:

  • Zuokas Vilniaus šilumos ūkį pardavė prancūzų Dalkia/Veolia įmonei, kuri neįvykdė savo modernizavimo pažadų ir dėl to vilniečiai iki dabar permoka už šildymą.
  • Zuokas nemokamai atidavė reklamos stendus prancūzų JCDecaux įmonei mainais už dviračių nuomos sistemą, kuri yra jau kurį laiką nebeplečiama.
  • Zuokas buvo pasirašęs brangią ir miestui nenaudingą apšvietimo modernizavimo sutartį su italų bendrovę Gemmo, kuri gerai kad nebuvo pratęsta nes savais ištekliais modernizavimas atliktas pigiau.
  • Zuokas buvo miesto pinigais įsteigęs nuostolingas avialinijas, kur vidutiniškai kiekvienam skrendančiam keleiviui buvo sudeginama apie 100 eur miesto pinigų.
  • Zuokas savivaldybės pinigais įkūrė taksi įmonę, kuri vėliau magiškai tapo privati (A2B), ir jai vadovauja Zuoko politinis bendražygis.
  • Zuokas paliko sekančioms kadencijoms didelę ir brangią administruoti skolą, pasenusį viešojo transporto parką, neišspręstą darželių vietų trūkumo problemą ir duobėtas gatves ir šaligatvius.

  Aš nenoriu grįžti į laikus kai miesto pinigai išpumpuojami draugiškoms užsienio kompanijoms ir asmeniniams ar politinių bendražygių projektams. Todėl geriau bet kas, tik ne Zuokas.

  • Alice says:

   Būtent, todėl įsivaizduokite kaip reikėjo stengtis, tam kad didelė dalis vilniečių, jeigu ne dauguma, mieliau rinktusi Zuoką negu tave.

  • zrasa says:

   bet kas tik ne simasius, blogiau jau nebus

 9. Arunas says:

  Zuoko laukiam meruose.state tiltus viadukus tiese gatves.geras meras buvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.