Miestas

Darbai dar neužbaigti: nutraukiama Neries krantinės rekonstrukcija

Artėjant žiemai, Neries dešinės krantinės ruožas ruošiamas naujiems rangovams, kurie pavasarį užbaigs tvarkyti teritoriją ties Olimpiečių gatve. Šią savaitę darbus atlikusi įmonė „Skominta“ išveš dalį nepasodintų želdynų  ir statybines medžiagas, krantinėje likusias nutrūkus rangos sutarčiai.

Sprendimas ieškoti naujo rangovo buvo priimtas, kai bankrutuojant pagrindiniam rangovui UAB LitCon, likę jungtinės veiklos partneriai UAB Atea ir Geobuilders LLC neprisiėmė įsipareigojimo vykdyti sutartį. Darbus iki sutarties nutraukimo atliko subrangovai UAB „Skominta“.

Įmonė įpareigota išgabenti dalį nepasodintų augalų ir likusias statybines medžiagas teritorijoje nuo Žirmūnų tilto Paralimpiečių krantinės link, kad vilniečiai netrukdomai galėtų judėti palei upę.

 

Iki metų pabaigos bus paskelbtas naujas konkursas, kurio metu bus ieškoma tiekėjų, galinčių užbaigti likusią darbų dalį. 94 procentai numatytų projekto darbų jau yra atlikta, liko keliuose plotuose iškloti dangas, įrengti mažosios architektūros dalis ir želdynus.

Kairėje upės pusėje atkarpos nuo Šilo tilto iki Vilnelės tilto prieigų ir nuo Baltojo tilto iki Žvėryno tilto, bus sutvarkytos iki kitų metų pabaigos. Patvirtinus pakoreguotus techninio projekto sprendinius dėl pėsčiųjų takų, kurie senajame projekte buvo numatyti medžių vietoje, konkursą laimėję rangovai „Žilinskis ir Co“ pradės Neries prieigų tvarkymą.

Atnaujinant krantinę bus rekonstruoti dviračių ir pėsčiųjų takai, laiptai, įrengti nauji apšvietimo elementai, terasos, mažosios architektūros elementai. Projekto autoriai SĮ „Vilniaus planas” numatė, kad krantinė bus apsodinta naujais augalais, šlaitus puoš natūralistiniai želdynai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
45 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ema
Ema
5 dienas (-ų)

Bet savivaldybė jau gal bent tegul pasirūpina pajungti naujus žibintus prie promenados Tuskulėnų parke. Ar neberūpi savo gyventojų saugumas?!. Vakarai juk anksti temsta.

savivaldybė
savivaldybė
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Ema

apskritai galėtų labiau kontroliuot darbų eigą. jau nusistovėjusi tradicija, kad 90-95% darbų įvykdžius, darbai yra sustabdomi/nutraukiami, užtveriant nepabaigtą objektą pusmečiui ir daugiau. tai tipiškas lietuviškas remonto/statybų planas

Traktoristas
Traktoristas
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  savivaldybė

Pritariu. Dar kas keista, kad gatvių rekonstrukcijas pradeda žiemai artėjant, meta ir stovi darbai iki vėlyvo pavasario. Eismui šakės, purvo pilna…

Optimistas
Optimistas
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Traktoristas

Tai o prie ko čia savivaldybė, jeigu bankruotoja rangovas? Siūlot miesto administracijai eiti žibintus pajunginėti patiems?

Zal
Zal
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Optimistas

Savivaldybė prie to, jog skelbia konkursus ir turi įvertinti tiekėjo gebėjimą atlikti siūlomą paslaugą, ne tik įvertinti jo pasiūlytą mažiausią kainą

Rimas
Rimas
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Zal

Akivaizdu kad nesate susidūręs su viešaisiais pirkimais, čia ir yra problema, kad savivaldybė neturi didelio lankstumo pagal viešųjų pirkimų įstatymą, laimi mažiausia kaina.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button