Miestas

Atnaujintas Dariaus ir Girėno g. viadukas

Nuo šių metų Vilniuje taikomas patobulintas aplinkos tvarkymo standartas, kurio rezultatais jau gali džiaugtis keliaujantieji Dariaus ir Girėno gatve. Iki tol nereprezentatyviai atrodęs ir pėstiesiems bei neįgaliesiems nepatogus Dariaus ir Girėno g. viadukas iš esmės atnaujintas ir tapo patogesnis mėgstantiems judėti pėsčiomis, judantiems vežimėliuose. Abu viadukai pritaikyti žmonėms su negalia, nuleidžiant gatvės bortus bei suremontuojant šaligatvį.
Patobulinto standarto tikslas – geresnė ir vilniečių lūkesčius atitinkanti infrastruktūros kokybė, o vieni pagrindinių jo principų – suteikti daugiau erdvės pėstiesiems, įrengti patogų nuvažiavimą neįgaliųjų transportui, perteklinę asfalto erdvę skirti kitiems judumo būdams ir želdinimui.

Dangos su turėklais pėsčiųjų zonoje remontas užbaigtas dar prieš vasaros sezoną. O artimiausiu metu Dariaus ir Girėno gatvėje bus atnaujintas ir važiuojamosios kelio dalies ženklinimas, vėliau ketinama įrengti ir pėsčiųjų perėjas ties nuovažomis nuo viaduko.

Iš viso 280 tūkst. eurų kainavusius darbus atliko UAB „Tiltuva“ ir UAB „Grinda“.

 

Per šiuos metus planuojama sutvarkyti daugiau kaip 12 km gatvių, įrengti 5 km naujų patogių šaligatvių, įskaitant Europos Sąjungos finansuojamus projektus, įrengti per 14 km dviračių takų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilnietis
Vilnietis
17 dienas (-ų)

Tik užvažiavimą ant viaduko užmiršot padaryt, iš vienos pusės yra, o iš kitos uoj užmiršom ar pinigai pasibaige

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button