Vyriausybė pirmadienį atsisakė anksčiau numatytų nuostatų, leidžiančių muziejų ir galerijų lankymą bei ekskursijų organizavimą. Toks nutarimas turėjo įsigalioti nuo gruodžio 10 dienos.

Anksčiau Vyriausybė buvo nutarusi, kad muziejai ir galerijos galės būti lankomi ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius, kai užtikrinamas 10 kvadratinių metrų muziejaus ar galerijos lankomas plotas vienam lankytojui ir laikomasi ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Taip pat nuo gruodžio 10 dienos buvo numatyta leisti rengti ekskursijas, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius.

Lietuvos muziejų asociacijos (LMA) valdybos pirmininkas Raimundas Balza kiek anksčiau Eltai teigė, kad muziejai gali užtikrinti lankytojų saugumą ir įleisti tiek žmonių, kiek yra saugu.

Laikinasis sveikatos apsaugos ministras tuo tarpu lapkričio pabaigoje sakė, kad esant tokiai sudėtingai situacijai geriausias sprendimas yra atsisakyti visko, kas nėra gyvybiškai svarbu.

Lukas Blekaitis (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.