Penktadienio vakarą Pramogų arenoje vyko Ališero Tagirovičiaus-Morgenshterno koncertas.

Prieš pat renginį Ukrainos rėmėjai sureagavo į šį renginį ir prie arenos surengė protesto akciją, kadangi šis Rusijos reperis Morgenshternas prieš metus teigė V. Putiną gerbiantis dėl to, nes jo bijo visas pasaulis.

Dar neprasidėjus koncertui, socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti įvairūs pranešimai, nuotraukos ir vaizdo medžiaga, jog prie Pramogų arenos kyla neramumai. Į koncertą susirinkę, žmonės laidė keiksmus, demonstravo nepadorius gestus, buvo galima išvysti ir „Z“ simboliką.

Į šį įvykį socialiniame tinkle „Facebook“ sureagavo ir teisininkas Dainius Žalimas bei  pasidalino įrašu apie neramumus Vilniuje.

„Šis vakaras, Vilnius. Kažkokio rusų reperio Morgenšterno koncertas Pramogų arenoje. Atvirai renkasi prorusiška publika. Ją mėgina sugėdinti Ukrainos rėmėjai.

Ir nė vieno policijos pareigūno. Nors ne tik keikiamasi ir demonstruojami viešąją tvarką pažeidžiantys gestai (žr. pirmą įrašą), bet ir Z simbolis (žr. trečią nuotrauką), kurio viešas demonstravimas yra baudžiamas pagal ANK 524 str. (kaip agresiją propaguojantis autoritarinio režimo simbolis).

Čia yra tikroji, bejėgiškai rankomis skėsčiojanti, Lietuvos teisesauga. Kaip ir lygiai taip pat beviltiškai atrodantys politikai. Lauksime eilinio pasipiktinimo iš jų pusės“, – rašė teisininkas Dainius Žalimas.

Primename, jog Rusijos reperis Morgenshternas prieš metus teigė V. Putiną gerbiantis dėl to, nes jo bijo visas pasaulis. Tuo tarpu karo Ukrainoje metu reperis dainavo Rusijos armijai įkvėpti sukurtą dainą „Ja russkij“, o paklaustas, kam priklauso Krymas, atlikėjas išsisukinėdamas aiškino, kad tai Ukrainos vadžios primestas klausimas ir dėl jo neverta kvaršinti galvos.

Kultūros ministras Simonas Kairys dar penktadienį teigė, jog atsakomybė dėl to, kad prieš metus Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui paramą reiškęs rusų reperis Morgenshternas pasirodys „Compensa“ koncertų salėje, turi tekti renginio organizatoriams, kurie yra privatūs subjektai. Ministras akcentavo taip pat praktiškai nematąs galimybių, kad reperis galėtų būti įtrauktas į Lietuvoje nepageidaujamų asmenų sąrašus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist