Saugos tarnyba „Mano sauga“ informuoja apie išaiškintą nusikalstamą veiką. Vaizdo kameros Vilniuje užfiksavo neblaivaus vairuotojo pasivažinėjimą daugiabučio kieme. Jei ne kaimynų sumanymas stebėti namo prieigas, pažeidėjas galimai būtų išvengęs atsakomybės. Neseniai vairuotojui paskirta baudžiamoji atsakomybė.

Dar sausio 13 d. paryčiais, apie 5 val. „Mano saugos“ centrinio stebėjimo pulto operatoriai atkreipė dėmesį į vieno iš saugomų objektų vaizdo kamerą. Ji transliavo, kad ties vienu Vingrių gatvės daugiabučiu užvestame automobilyje „Audi“ sėdi vyras, įtartinai atrėmęs galvą į praviras mašinos dureles. Į vietą operatyviai buvo nusiųstas tarnybos ekipažas – siekta patikrinti, ar vairuotojo neištiko bėda. Apsaugos darbuotojas įtarimus patvirtino – vairuotojas nejudėjo ir nereagavo į aplinką. „Mano saugos“ iškviesti medikai bei policijos pareigūnai nustatė, kad asmuo yra stipriai padauginęs alkoholio. Į alkotesterį jis įpūtė daugiau kaip 2 promiles.

Vaizdo kamerose užfiksuota medžiaga tapo neginčijamais įrodymais policijos pareigūnams, jog vyras ne šiaip sėdėjo mašinoje, bet ir ją vairavo. Dėl to dėl įvykio buvo pradėtas tyrimas. Filmuotoje medžiagoje matosi, kaip vyras įsėda į automobilį ir ima važiuoti. Greičiausiai pritrūkęs jėgų sustoja, atsidaro dureles, panašu, ima tuštinti skrandžio turinį ir galiausiai užmiega prie vairo. Būtent tai liudijantys kadrai buvo perduoti tyrimą atlikusiems pareigūnams.

„Tai ne pirmas atvejis mūsų praktikoje, kai kameros atskleidžia nusikaltimus. Daugiabučių gyventojai jas tam ir įsirengia – ypač saugodamiesi pašalinių asmenų laiptinėse, incidentų automobilių aikštelėse. Vingrių g. daugiabutį ir jo prieigas stebime tiesiogiai, todėl į įvykį galėjome reaguoti iškart. Bet net ir esant vaizdą archyve kaupiančioms kameroms, būtume galėję padėti policijos pareigūnams ir atskleisti įvykio aplinkybes. Visada su institucijomis dalijamės vaizdo medžiaga“, – teigia saugos tarnybos vadovas Gediminas Jankauskas.

Galutinį sprendimą dėl vyro kaltės policijos pareigūnai priėmė tik vasario antroje pusėje – jam skirta piniginė bauda ir teisės vairuoti atėmimas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist