Nauji pakeitimai vairuotojams: dėl vienos problemos, bus draudžiama naudotis automobiliu

Komentarai 12

 1. Rytis says:

  Visiška nesamonė. kaip perkant automobilį normaliai pasitikrinti ridą? Net ne visi profesionalai tai gali padaryti. TA stotyse tikrins mazgų ridą? Ir? O gal tie mazgai pakeisti ir kas tada? Net profai ne visad gali nustatyti tikrą ridą, o kaip tai padaryti pirkėjui?

 2. Bronius says:

  Drausti kad drausti.Nuo to niekas nepasikeis.Sugalvojo Gentviliukas?

 3. Valdas says:

  Gal žmonės koreguojasi ridą ,kai pasikeičia skydelius,kad galėtų padaryti ridą tokią kokia buvo sename skydelyje ir sutaptų su ECU rida(variklio)???🤣🤣🤣 ir kam varyt į atstovybę ar pan. kur lups žvėriškus pinigus už 10 min darbą?tam ir specializuojasi tokie žmonės

 4. Ddddddd dddddf says:

  Kam koks sušiktas reikalas perki ir važiuoji

 5. Valiok says:

  Baltarusiai mastaki keisti ridą. Vilniuje jų – oooo!

 6. Hm... says:

  Tai gal galite sukurti programėlę, kurioje būtų galima pasitikrinti ridą patiems pirkėjams pagal tam tikrus duomenis…

 7. 000 says:

  nuvažiavau per 2 metus 75 km su mocu 1000cm ir klastoju ar ne? Šiaip TA galėtų priklausyti nuo RIDOS…

 8. Arta says:

  Saugiau yra pirkti automibilį per interneta, tiesiai iš vokietijos, net gyvai neapžiūrėjus – nei pirkti pas perpardavinėtoją Lietuvoje.
  Ne juokauju, daug kartų isitikinta.

 9. Runkelis says:

  Sakyčiau, netiesa, kad išskyrus TA stotis , daugiau niekur nefiksuojama rida: draudžiant automobilį reikalinga skydelio nuotrauka su odometro parodymu… Taigi, pasitelkus draudikų duomenis būtų galima ridą patikslinti, pamatyti, nuo kada ji suklastota. Tik kaip prie tų duomenų prieiti?!

  • R says:

   Nevisad reikalauja draudziant

 10. Evil says:

  Sakyciau jog uz klastojima atysako tas asmuo, kuriam pareiksta, dabartinio savininko, jog jis nusipirko su tokia rida. Turetu buti leista tokiems asmenims atstatyti rida, sukciavimo atvejui isaiskejus. jei sumazino rida dabartinis savininkas, jam negali buti leista naudoitis transporto priemone visumoje.
  O isaiskejus sukciavimams su praejusiu seimininku, uzdrausti praejusiam seimininkui jo transporto priemones dalyvavima eisme, kol neatstatys parduotos transporto priemones ridos. Dar papildomai porideti bauda 1000 euru padauginta is ridos sumazinimo.
  O kad nekelia gresmes eisme tai visiska nesamone, nes yra toks faktorius kaip detaliu devejimasis, kuris labai priklauso nuo ridos. Todel tai turi buti labai grieztai baudziama isaiskejus tokiems faktams. Stotyse turi buti specialistai kurie tikrintu ne tik odometro duomenu parodymus, bet ir visumoje konkrecius auto mazgus kuriuose tie duomenys pasiekiami tikri.
  Kol normaliu baudu nebus uz daromus nusikaltimus, sitie demaginiai pasisakymai nieko verti bus straipsnyje.

  Pirmiausdiai reikia ivesti labai grieztas baudas, tik paskui imtis priemoniu jas salinti. Kai bus normalios baudos nusikaltimas arba visumoje liks tik kaip isimtis, arba bus per brangus kad ji apsimokes daryti. Tai taikyutyna visur, ne tik auto srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar teko apsipirkti parduotuvėse, kurios pardavinėjo pasenusius maisto produktus?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.