Trečiadienį įvairiuose socialinių tinklų grupėse, kuriose daugumą skaitytojų sudaro baltarusiai, paskleista informacija apie neva iš Migracijos departamento gaunamus skambučius.

Lietuvoje esantiems užsieniečiams skambinantys ir „migracijos darbuotojais“ prisistatantys telefoniniai sukčiai teigia, kad „užsieniečių buvimas Lietuvoje kelia grėsmę nacionaliniam saugumui“, „jiems gresia deportacija“, „imigrantams privalu išvykti iš šalies, tačiau reikia prisistatyti į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje“ ir pan.

Migracijos departamentas oficialiai įspėja, kad šie skambučiai yra melagingi, o įstaigos darbuotojai neskambina Lietuvoje esantiems užsieniečiams ir telefonu nepraneša nei apie neva keliamas grėsmes, nei apie deportaciją. Informacija apie Migracijos departamento sprendimus užsieniečiams yra teikiama elektroninėmis MIGRIS žinutėmis.

Asmenims, kurie sulaukė tokių skambučių, patariama visapusiškai įvertinti situaciją ir pasitikrinti savo paskyras Lietuvos migracijos informacinėje sistemoje MIGRIS.

Jei jokių pranešimų iš Migracijos departamento negauta, užsieniečiui nereikia nei lankytis klientų aptarnavimo skyriuje, nei atlikti kokių nors papildomų veiksmų savo paskyroje.

Apie melagingus skambučius užsieniečiai raginami pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 bei Lietuvos pareigūnams suteikti visą informaciją apie pokalbio turinį, skambučio aplinkybes ir pan.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist