Darbo grupė baigia derinti siūlymus dėl žydų įamžinimo šalia Vilniaus sporto rūmų

Komentarai 10

 1. atas says:

  iš esmės visi komentarai teisingi ir tik buka valdžia galėtų nusileisti neprotjngiems reikalvimams….. kam dar vienas mega-muziejus, kuris niekam nereikalingas, kam ?

 2. Labai says:

  Labai keistas sprendimas, negriauti sito siaubo. Tokie pastatai turi stoveti Siaures Korejoje, o ne vienoje is ES sostiniu 2024 metais.

  Na, bet mums juk patinka senienos. 50 metu neatnaujinta autobusu stotis, nefunkcionalus senas oro uostas, seni sovietiniai daugiabuciai, tuoj getai pavirsiantys. Paveldas juk.

 3. Vytautas says:

  Dar turime ir Panerių memorialą – vietą kur saviginos dalinys šaudė iš Vilniaus geto atvarytus žydus.

 4. Statistika says:

  Pagal oficialią 2023 m. statistiką Vilniuje nėra nurodyta, kiek sostinėje gyvena žydų tautybės žmonių. Yra viena eilutė – kitos tautybės, kurios sudaro 1% miesto gyventojų. Neaišku, kiek tame viename procente rasime žydų. Stebina tai, kad tas mikroskopinis kiekis šokdina visą Vilnių pagal jiems patinkančią muziką, kuri grojama be pabaigos. Gal jau metas apsispakajinti, muzikantai?

 5. TOTALUS ABSURDAS .. ...CIRKAS NENORI IŠVAŽIUOT says:

  ATSIBUSKIT, TEN JAU 200 NERA JOKIU ZYDU KAPINIU ….NIEKS KIEK BEIEŠKOJO NERADO NEI VIENO PALAIDOJIMO…DEL ZYDU MUZIEJAUS ČIA KELINTAS ZYDU MUZIEJUS VILNIUJE ??!?????? IR JIS KELETA KARTU BUS DYDESNIS UZ LIETUVOS NACIONALINI ESANTIS KITOJE UPES PUSEJE …..AR TAI NORMALU ??????! KAS JI ISLAIKYS ????? LANKYTOJU TEN NEBUS ……PAGALIAU BAIKIT TUOS CIRKUS….UŽTENKA STADIONO….JEI REIK MUZIEJAUS TAI PADARYKIT SIUOLAIKISKA LIETUVOS ISTORIJOS MUZIEJU SU EKSPOZICIJA ŽYDAMS. O JEI REIK DAR VIENO ŽYDU MUZIEJAUS TAM YRA ZYDU KVARTALAS IR SINAGOGOS PAMATAI SENAMIESTYJE , ASTATYKIT TAI IR PADARYKIT ŽYDU MUZIEJU !!!!!!!! KLAUNAI NEBESICIRKINKITE 😂🤣👍

 6. Zigmas says:

  Tie kieno sprto rūmai,ir kas juos pastatė ???

 7. salom says:

  Tai gal padarom atminimą visą Vilnių? Juk kažkada vyko mūšiai ir žudynės, tai pagerbkime visus ir padovanokime vietą jiems atminti.
  Toje darbo grupėje yra ne protiškai atsilikusių žmonių? Tokioje vietoje muziejus, memorialas – visiškai ne į temą. Statykite kur nors prie Vilniaus krašo, bet ne prestižinėje vietoje. Galvokite apie gyvus žmones, kaip jiems pagelbėti, o ne gyvenkite praeitimi. Žiūrėkite į naudą esamų žmonių – įkurkite sporto aikštyną vaikams, kad turėtų kuo užsiimti po pamokų užuot prie kompiuterių sėdėję ar pan.

 8. Jonas says:

  O kodėl neprisimenme, kd čia vyko pirmasis Lietuvos Sąjūdźio Suvažiavimas, kad čia buvo atsisveikinta su žuvusiais Sausio 13 – ąją? Ir kodėl žydai neprotestavo, kai šiuos rūmus statė – daug galių jie tada turėjo?

  • . says:

   čia vis gi ne žydų žemė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog vis daugiau aviakompanijų svertų keleivius prieš skrydį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist