MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Gyvenimas

Autobusų stotyje – šventinė staigmena: keleivius stebino naujas informacijos pranešėjas

Kaip reaguotumėte, jei autobusų stotyje monotoniškas pranešėjo balsas staiga atgytų ir vietoje informacijos apie išvykimo laikus imtų kalbinti jus? Tai patikrinti nusprendė bendrovė „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS), per didžiąsias metų šventes sumaniusi nustebinti Vilniaus autobusų stoties lankytojus.

„Ei, ponia su geltonu šaliku, jūs šiandien šauniai atrodote!“, – netikėtai pasikeitęs pranešėjo balsas pusdienį vertė šypsotis stoties lankytojus. Šventinę Vilniaus autobusų stotį įgarsinęs žinomas radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga keleivius kvietė šokti, mojuoti, linkėti gražių švenčių ir įveikti stoties užmintas mįsles.

Netikėtais komplimentais apžarstyti ar tiesiog kalbinami stoties svečiai pamažu įsijautė į raginimus ir nuostabos išraiškas pakeitė veiksmai – keleiviai ėmėsi pildyti pranešėjo prašymus, o geriausiųjų pastangos buvo įvertintos dovanomis. 

„Per keletą valandų autobusų stoties lankytojams išdalinome virš 50 kelionių pagalvėlių, 22 keliones TOKS autobusais į Rygą, Taliną, Lvovą, Varšuvą, Gdanską ir Palangą bei galybę smulkių suvenyrų, tačiau svarbiausia, kad prieš didžiąsias metų šventes visi kartu nuoširdžiai pasilinksminome ir sukūrėme džiugią atmosferą mūsų keleiviams. Įsitikinome, kad autobusais keliauja linksmi ir linkę pramogauti žmonės“, – džiaugėsi TOKS pardavimų ir rinkodaros direktorė Sigita Vaičiutė.

Jos teigimu, sėkminga akcija – tai tarsi iš esmės atnaujintos įmonės bendravimo su klientais strategijos atidarymas: 2019-uosius TOKS paskelbė klientų pažinimo, išskirtinio dėmesio jiems metais. Tad, žada S. Vaičiutė, malonių staigmenų šiemet bus dar tikrai ne viena.

„Šiemet ir toliau investuosime į šypsenas keleivių veiduose: transporto parką atnaujinsime moderniais, saugiais ir komfortiškais autobusais, startuos visą parą veikianti infocentro sistema, diegsime pažangias duomenų valdymo technologijas – darysime viską, kad mūsų klientai gautų geriausią aptarnavimą“ , – teigia S. Vaičiutė.

Šventės pagal TOKS!

Šventes šiemet pasitinkame ypatingai – užuot laukę dovanų, jomis nudžiuginome aibę sostinės gyventojų ir svečių. Kaip mums sekėsi? Pamatykite patys ?

Posted by TOKS Tolimojo keleivinio transporto kompanija on 2018 m. gruodžio 21 d., penktadienis

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Gyvenimu Lietuvoje patenkinti vis daugiau gyventojų

ELTA

„Maisto bankui“ paaukota maisto už 479 tūkst. eurų

Donatas Andrijauskas

Vilnius skaičiuoja 632 savivaldos metus

Evaldas Činga

Tailandas Lietuvos piliečiams įvedė bevizį režimą

BNS

Startuoja „Maisto banko” akcija

Evaldas Činga

Savivaldybė atlieka testus dėl medikų imuniteto tymams

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika