Kaip reaguotumėte, jei autobusų stotyje monotoniškas pranešėjo balsas staiga atgytų ir vietoje informacijos apie išvykimo laikus imtų kalbinti jus? Tai patikrinti nusprendė bendrovė „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS), per didžiąsias metų šventes sumaniusi nustebinti Vilniaus autobusų stoties lankytojus.

„Ei, ponia su geltonu šaliku, jūs šiandien šauniai atrodote!“, – netikėtai pasikeitęs pranešėjo balsas pusdienį vertė šypsotis stoties lankytojus. Šventinę Vilniaus autobusų stotį įgarsinęs žinomas radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga keleivius kvietė šokti, mojuoti, linkėti gražių švenčių ir įveikti stoties užmintas mįsles.

Netikėtais komplimentais apžarstyti ar tiesiog kalbinami stoties svečiai pamažu įsijautė į raginimus ir nuostabos išraiškas pakeitė veiksmai – keleiviai ėmėsi pildyti pranešėjo prašymus, o geriausiųjų pastangos buvo įvertintos dovanomis. 

„Per keletą valandų autobusų stoties lankytojams išdalinome virš 50 kelionių pagalvėlių, 22 keliones TOKS autobusais į Rygą, Taliną, Lvovą, Varšuvą, Gdanską ir Palangą bei galybę smulkių suvenyrų, tačiau svarbiausia, kad prieš didžiąsias metų šventes visi kartu nuoširdžiai pasilinksminome ir sukūrėme džiugią atmosferą mūsų keleiviams. Įsitikinome, kad autobusais keliauja linksmi ir linkę pramogauti žmonės“, – džiaugėsi TOKS pardavimų ir rinkodaros direktorė Sigita Vaičiutė.

Jos teigimu, sėkminga akcija – tai tarsi iš esmės atnaujintos įmonės bendravimo su klientais strategijos atidarymas: 2019-uosius TOKS paskelbė klientų pažinimo, išskirtinio dėmesio jiems metais. Tad, žada S. Vaičiutė, malonių staigmenų šiemet bus dar tikrai ne viena.

„Šiemet ir toliau investuosime į šypsenas keleivių veiduose: transporto parką atnaujinsime moderniais, saugiais ir komfortiškais autobusais, startuos visą parą veikianti infocentro sistema, diegsime pažangias duomenų valdymo technologijas – darysime viską, kad mūsų klientai gautų geriausią aptarnavimą“ , – teigia S. Vaičiutė.

https://www.facebook.com/TOKS.LT/videos/299601717333415/

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist